Václav Edl

 • v programu od: 1/2016
 • oslovených studentů: 993
 • absolvovaných seminářů: 18

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Nevím, zda jsem úspěšný. Myslím, že neexistuje „obecné měřítko“, co to je, být úspěšný. To co mi dává sílu pracovat a neustále věci zlepšovat, jsou má životní motta. Konkrétně:

  1. Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů.
  2. Dělám to, co nedělá konkurence.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. K lidem v mém okolí přistupuji jako k právoplatným členům týmu a to bez ohledu na zařazení. Důsledek: Každý může říci svůj názor a já ho poslouchám. Každý je plně zodpovědný za svoje činy a po každém nekompromisně vyžaduji ten nejvyšší dosažitelný pracovní výkon. To co každý v naší firmě dělá, pro něj musí být to nejdokonalejší, co kdy udělal, jinak se mnou nemůže pracovat.

  Naše firemní filozofie:

  1. Nejlepší je být nejlepší. (Jsme nejtvrdší sami k sobě.)
  2. Detail je to čemu rozumíme. (Detail je pro nás absolutní veličinou.)
  3. Produkty a služby dodáváme na nejvyšší možné úrovni. (Nejvyšší možnou úrovní rozumíme maximalizaci přínosu (benefitu) pro zákazníka.)
  4. Jsme neformální a komunikativní. (Spolupráce, efektivita a vstřícnost je to, co chceme pro naše zákazníky a pro nás.)
  5. Komunikujeme pouze to, co je pravda nebo co je dobré nebo co je užitečné. (Čas je nejdražší veličina na Zemi, ostatní komunikace nepřináší žádnou hodnotu.)

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Velice často kolem sebe vidím mladé lidi, kteří čekají na jakýsi „zázrak“ v podobě toho, že je osvítí a oni naprogramují úžasnou aplikaci, kterou prodají Googlu a už nebudou muset nikdy pracovat. A to je přesně ten důvod – ukázat lidem, že život je o přinášení řešení, dodávání produktů lidem, zákazníkům, kteří z toho mají radost, protože to co jim můžeme nabídnout, má smysl. Chci ukázat těm, kteří chtějí svůj život prožít naplno, že má smysl nespokojit se s málem a snažit se víc než ostatní. A ne jen čekat, zda se o mne někdo postará…

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nevzdat to po prvním neúspěchu, ke kterému (téměř) vždy dojde. Ti nejlepší jsou ti nejsilnější, nejvytrvalejší a znají smysl toho, co dělají, proto mají zákazníky a jejich výrobky nebo služby trh poptává. Je potřeba se držet hesla, které jsem slyšel u kulturistů: “Když už dál nemůžeš, tak si přidej zátěž a pojď na to znova!”

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online seminář

27. 11. 2020 08:45
1. řečník: Václav Edl
2. řečník: Václav Muchna

Líbila se mi forma vyprávění příběhů a celkově průběh semináře. Líbily se mi oba osobní názory a postoje.
Příběhy obou pánů byly velice zajímavé.
Zaujala mě cílevědomost a odhodlanost přednášejících.
Zaujaly mě příběhy přednášejících.
Zaujal mě hlavně vývoj z malého podnikatele na velkého podnikatele, kam až se člověk může dostat.
Všechno mi přišlo zajímavé. 🙂
Líbilo se mi, že pánové řekli svůj příběh a bylo to autentické.
Není to tak složité, jak jsem si myslela.
Široké obzory a možnosti.
Celkově příběhy, názory a postoje obou pánů byly velice zajímavé.
Zaujalo mě, že se seminář nesl ve velmi přátelském duchu a líbil se mi projev obou řečníků. Informace a zkušenosti, které nám sdělili, byly pro mě velmi přínosné a rozšířily mi obzory v oblasti podnikání.
Nejvíce se mi líbil příběh Václava Muchny, jeho způsob vyjadřování, popsal to jednoduše a zajímavě, pan Edl to popsal velice odborně a podrobně, občas jsem něčemu nerozuměl, dozvěděl jsem se spoustu věcí, hlavně celý rozvoj těchto podnikatelů.
Rady o podnikání.
Že začít podnikat lze i z úplného nic a že to může zkusit úplně „kdokoli“.
Nejvíce mě zaujaly příběhy podnikatelů a jejich motivace k nám. Jejich průběh, který si většinou ani neumíme představit a jak dokázali vyšplhat tak vysoko, kde jsou.
Příběhy ze života bez přikrášlení.

1 2 3 6 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast