Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Rozhovory nejen o podnikání

Inspirující rozhovory s řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT – o podnikání, odvaze a naději, která překonává všechny překážky.

Zaposlouchejte se

Andrea Obdržálková: Interiér domu, kde člověk žije, je mi sympatičtější než kanceláře

14. 3. 2023

Jak začala své podnikání? Co ji baví na interiérovém designu? Co jí vždy radil tatínek? Proč odešla ze zaměstnání? Kdo byl jejím prvním klientem? Jak dává světu vědět, že dělá dobrou práci? Věnuje se i designu kanceláří? Jak hovoří o domovech? Jaké jsou momentální hity v designu?
Andrea Obdržálková je majitelkou značky ANOVA design.

Jitka Nagelová: On-line vizitka musí podtrhovat to, co o vás říkají klienti v doporučení

21. 2. 2023

Jak se dostala k podnikání? Na základě čeho se dozvěděla, co chce dělat? Proč ji zaujal obor marketingu? Jak získala svého prvního klienta? V čem podnikatelé potřebují její pomoc? Proč má ráda videa? Učí své klienty TikTok? V čem ji ovlivnila nová pravidla cookis? Na co vše si musela zvyknout v roce 2022?
Jitka Nagelová se rozhodla změnit Kraj Vysočina. Učí místní podnikatele být vidět v online světě.

Kateřina Ryvolová: V současné době nejvíc “letí” dřevostavby

7. 2. 2023

Jak se dostala k podnikání? Snaží se do domů, které kreslí, projektovat feng šuej, jímž se také. zabývá? Jak velkou projektovou kancelář vlastní? Jak hovoří o svobodě? Sleduje moderní trendy? Vyskytuje se ještě „podnikatelské baroko”?
Kateřina Ryvolová projektuje pozemní stavby, má společnost KR projekt. Je také odbornicí na feng šuej a vášnivě miluje latinské tance.

Lukáš Konarovský: V aplikaci se vystaví faktury za víc než šest miliard korun měsíčně

24. 1. 2023

Jak vymyslel Fakturoid? S kým spolupracuje? Kdy si zřídil živnostenský list? Jak se dostal k podcastům? Kolik uživatelů jeho aplikaci využívá? Jakou část ekonomiky jeho aplikace představuje? Jaké marketingové nástroje využívá? Proč je důležité, aby si podnikatelé vedli přehledy?
Lukáš Konarovský, majitel firmy Fakturoid. V roce 2010 už měl natočených 26 epizod podcastu.

Marek Čačka

Marek Čačka: Je potřeba neustále něco tvořit, posouvat se, vzdělávat se

10. 1. 2023

Jak se dostal k podnikání? Kdo jej inspiroval? Kdy přišel k živnostenskému listu? Kdy se stal milionářem? Čím se jeho firma, tedy firmy, zaobírají? Co považuje za svou silnou stránku? Kdo je v jeho firmách vizionářem? Pracoval někdy v korporátu? Rozbil si někdy pusu? Co přináší na střední školy, co říká studentům? Kam směřují jeho firmy?
Marek Čačka je spolumajitelem šesti firem, majitelem firmy Čačkon a je také překážkovým běžcem. Říká o sobě i to, že má spousty času.

Luboš Černý: Je důležité nespoléhat na virtuální realitu, ale žít ten reálný život

27. 12. 2022

Jak se dostal k podnikání? V jaké souvislosti hovořil o seriálu Dr. House? Pracuje více s mladými, či staršími lidmi? Je jednodušší zákazníky hledat, nebo jim plnit sny, s kterými přicházejí? Kolik má zaměstnanců? Které oblasti marketingu se věnuje a které ne? Čím se zabývá firma Káva spojuje? Jak se dostal k Můžeš podnikat?
Luboš Černý je majitelem společnosti Inovativní marketing Černý a firmy Káva spojuje. Je to také člověk, který dva měsíce jedl pouze jablko. Dva měsíce spal tím způsobem, že 15 minut spal a pak 3-4 hodiny pracoval. Je filatelistou.

Zdeněk Smrž: Důležitý je pro nás spokojený zákazník. “Čísla” jsou odměnou za perfektní práci.

13. 12. 2022

Čím se jeho společnost zabývá? Kolik má zaměstnanců? Jak s firmou vlastně vyrůstal? Jak se mu spolupracuje s otcem? Jakou vizi a jaké cíle má? Z čeho má strach? Které věci by nejraději nedělal? Za co je jeho společnost dlouhodobě kritizována? Jak vnímá webové stránky své společnosti?
Zdeněk Smrž je výkonným ředitelem firmy TETA.

Andrea Bednářová: Snažíme se zákazníkům měnit myšlení, aby směřovalo k trvalé udržitelnosti

29. 11. 2022

Jak u ní začalo podnikání? Čím se její firma zabývá? V čem je její práce zajímavá? Kdo je její klasický zaměstnanec? Jak vnímá další růst? Kolik let činnosti společnost slaví? Byla ona sama někdy zaměstnaná? Co říká o Green Dealu? Jak vznikají produkty z odpadních materiálů?
Andrea Bednářová je majitelka firmy ENVIROCONT. Ráda běhá dlouhé trati, nachází inspiraci v přírodě, miluje poslouchat podcasty a ráda pomáhá.

Tomáš Hülle: Studenty máme z 97 zemí světa, dominantně z Asie

15. 11. 2022

Jak to dělá se svým strachem, když musí někam letět? Proč vůbec začal podnikat? Jak se ze vzdělávacího programu stala jeho firma? Kolik firem je podporuje? Proč se jich ptají na skills, které studenti potřebují? Jak pracuje se studenty? Které obory studenty nejvíce zajímají? Jak dlouho se vzdělávací programy připravují?
Tomáš Hülle je majitelem European Center for Career Education. Projel 80 zemí – pracovně, nebo turisticky. Ale strašně se bojí létat.

Adam Spiegl: Jak rychle může jít e-shop nahoru, stejně rychle může jít z minuty na minutu dolů

1. 11. 2022

Čím se zabývá firma Filipes Media? Kdo tvoří zejména její klienty? Jak se dostal k podnikání? Byl někdy zaměstnaný? Jak vznikl název společnosti? Jak se udržuje „pořád in”? Kolik zaměstnanců má firma Filipes Media? V jakých dalších firmách Spiegl působí? Jak se dostal k projektu Můžeš podnikat?
Adam Spiegl se nebojí riskovat, má rád věci ve svých rukách a jeho nejoblíbenějším obchodem je hračkářství. Je spoluzakladatelem a CEO firmy Filipes Media, s. r. o.

Kontakt

Štěpánka Duffková

+420 606 670 790

info@stepankaduffkova.cz

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků