Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Rozhovory nejen o podnikání

České podnikatelky a podnikatelé v podcastech mluví nejen o tom, jak učí studenty svými příběhy. Inspirující rozhovory s řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT – o podnikání, odvaze a naději, která překonává všechny překážky.

Zaposlouchejte se

fotografie k mikschik-filip

Filip Mikschik: Byznys, který děláme, mění lidem životy

28. 6. 2022

Jak začal podnikat? Proč oceňuje iniciativu Můžeš podnikat? O jakou další firmu – kromě StartupJobs.cz – se stará? Jaké vyznává hodnoty? Proč je podnikání pro odvážné? Jaký vnímá rozdíl mezi podnikáním a podnikavostí? Proč se rozhodl mít zahradu?

Filip Mikschik opustil po 15 letech Prahu a nastěhoval se do svého domu, kde vášnivě zahradničí. Je zakladatelem a CEO StartupJobs.cz.

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k skolnik-jan

Jan Školník: Umění odejít je disciplína, kterou je potřeba ovládat

21. 6. 2022

Jak se dostal k firmě Hobra – Školník? Kde se cítí být doma? V čem jej posunuly chyby a selhání? Čím se jeho firma zabývá? Když by srovnal továrnu v době, kdy ji koupil, a nyní, co by řekl? Proč už firmu neřídí? Kdo řízení firmy převzal? Proč je důležitá důvěra?

Jan Školník je zakladatelem firmy Hobra – Školník. Je poutník, podnikl pouť ze Zlína do Zlína – nachodil při tom 200 kilometrů. Je velkým podporovatelem Broumovska.

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k cejkova-mirka

Mirka Čejková: Jsem exemplární příklad rozjížděče

14. 6. 2022

Jak dlouho podniká? Byla někdy zaměstnaná? Co jí podnikání dává a co bere? Jaké stinné stránky u podnikání vnímá? Čemu se společnost Virtual Lab věnuje? Jak se věnuje virtuální realitě? Jak vnímá období koronavirové pandemie? S čím předstupuje před studenty? Na co se v současné době těší?

Mirka Čejková je partnerkou firmy Virtual Lab.

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k slanina-martin

Martin Slanina: Jsem celoživotní přemýšleč nad tím, co chci dělat

7. 6. 2022

Jak se dostal k podnikání? Jak fungovalo rodinné podnikání? Jak vypadalo jeho působení v komunikační agentuře? Proč se přidal ke spolku Můžeš podnikat? Zažil někdy chvíle, kdy chtěl v podnikání se vším praštit? Jaké vyznává hodnoty?

Martin Slanina je vášnivým podnikatelem, puntičkářem. Je majitelem šťastné fenky. A hlavně zakladatel firmy love your estate.

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k hrubosova-marcela

Marcela Hrubošová: Podnikání je smysluplné, žádná zlodějna. Podnikatelů si neuvěřitelně vážím

17. 5. 2022

Jaké byly její začátky podnikání? Jak se dostala k opravě kol? Proč nechce být závislý na jednom příjmu? Kdo jsou jejími cílovými klienty? Proč je důležité vzdělávat i děti? Proč s sebou vozí loutku kuřátka? Jakých principů by se měli podnikatelé držet, aby dobře dopadlo? Čím ji oslovil projekt Můžeš podnikat?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k vesely-marek

Marek Veselý: Moje životní jobovka? Krach. Ale podnikání je úžasná věc

3. 5. 2022

Co o něm mnoho lidí neví? Proč začal spolupracovat s kanadskou koučkou? Jak zvládal svůj vlastní rozvod? Kde všude ve světě byl? Jak se daří tyčinkám Light In Space? Proč přidával do produktu vlákninu a brazilské ořechy? Jak jeho podnikání ovlivnil koronavirus? Jak se nazývá soutěž pro mladé české výtvarníky?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k kockova-hana

Hana Váchová Kočková: Vždy se snažím, aby hodina učení byla příjemná

19. 4. 2022

Jak začala s podnikáním? Dochází studenti k ní, nebo ona k nim? Kolik lektorů v současné době má? Co vše doučuje? Jak funguje s osmiměsíčním dítětem? Jaké metody při doučování preferuje? Co udělala doba koronavirová s dětmi? Jaké hodnoty vyznává?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k rehak-jan

Jan Řehák: Vyvíjet v dnešní době hardware je složité

5. 4. 2022

Kdy založil svoji první firmu? Proč je dobré mít brigádu? Jak vnímá studium v cizině? Před jakými výzvami stojí? Jak vymýšlí, do čeho se pustit? Co je pro něj obchod? V čem vidí, že Češi mají stále komunistické smýšlení? Kolik má celkem zaměstnanců? A jak důležitý je pro něj běh?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

Martina Trnková: Firma začne růst až ve chvíli, kdy člověk stojí pevně nohama na zemi

22. 3. 2022

Jak se dostala k podnikání? Jaké to je vlastnit firmu plnou asistentů? Co vše OFFICE to go dělá? Má dostatek volného času? Jaká je její největší aktuální výzva? Jak ji ovlivnila koronavirová pandemie? Je dostatek asistentek? V čem jí více vyhovuje podnikání než zaměstnanecký poměr?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

Markéta Palanová: Nejdůležitější je dělat v životě to, co člověk chce a co ho naplňuje

8. 3. 2022

O čem sní jako studentka? Co ji nejvíc baví? Jak se dostala na školu, kterou studuje? Jaký má vztah ke škole? Co jí dala a vzala distanční výuka? Kdo je její podnikatelský a kdo IT vzor? Jaký film ji inspiroval v životě? Jak vnímá postavu Steva Jobse? Co pro ni znamená podnikání a podnikavost?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

1 2 3 6 Next › Poslední »

Kontakt

Štěpánka Duffková

+420 606 670 790

info@stepankaduffkova.cz

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků