MŮŽEŠ PODNIKAT - PRO STUDENTY

Podnikatelskými příběhy inspirujeme studenty k vlastní seberealizaci a samostatnosti.

quote
» ohlasy studentů

SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno

studentka

Přínosné, přehodnotila jsem svůj názor na obor, který studuji. Měla jsem se rozhodnout jinak.
quote

Gymnázium Jižní město, Praha

student

Byla to fakt pecka. Na naší škole máme furt nějaký přednášky a tohle byla první, co mě bavila. Oba řečníci byli fakt úchvatní!
Starší, ale stále aktuální propagační video

Pro studenty nabízíme několik možností, jak využít volný čas k rozvoji svého nápadu

Semináře na školách

Semináře realizujeme na školách v rámci vyučování. Pokud bys chtěl(a) naši přednášku na své škole zažít, stačí se domluvit se svým vyučujícím a oslovit nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi toto inspirativní setkání zajistíme.
Semináře jsou pro školy i studenty ZDARMA.

Letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT

Letní kemp je zaměřený na objevování podnikatelských dovedností a způsobu podnikatelského myšlení. Nabízíme týden hledání a pojmenování vašich silných stránek, talentu a jeho uplatnění. Poskytneme vám prostor objevit váš potenciál a zkusit si, jak se dá využít. Povedou vás zkušení profíci z byznysu.
Jaký byl letní kemp 2017 v Broumově.

Konzultace vlastního podnikatelského záměru s úspěšnými podnikateli

Zkušenosti ukazují, že ani sebelepší nápad nestačí ke zrodu úspěšné firmy. Často se navíc chyby z nedostatku zkušeností přirozeně opakují. Pokud se tomuto scénáři chceš vyhnout, napiš nám svůj zájem o konzultaci, my vše zařídíme.
Konzultace je ZDARMA.

Exkurze do úspěšných firem

V případě, že bys měl(a) zájem podívat se na to, jak firma funguje zevnitř, kontaktuj nás. Zprostředkujeme ti exkurzi v jedné z našich partnerských společností. V rámci prohlídky se můžeš dozvědět nejen podrobnosti o postupu tvorby produktu firmy, ale nahlédnout na podnik manažerským pohledem a poznat jeho způsob řízení.
Exkurze je ZDARMA.

Možnost zprostředkování spolupráce na projektu

Chceš vědět, jaká je podniková realita?
Pokud by ses chtěl(a) do firmy podívat na delší dobu a zároveň se něco přiučit nebo získat námět na seminární práci, můžeme ti pomoct se zprostředkováním pracovní pozice v rámci dílčího projektu ve firmě. Stačí, když nám napíšeš, jak by sis spolupráci představoval(a) a čemu by ses rád(a) věnoval(a).
Zprostředkování spolupráce je ZDARMA.

Účast na dalších akcích a projektech pořádaných společnostmi

Pokud jsi akční a rád(a) by ses zapojil(a) do nějakého zajímavého projektu, přihlas se k odběru newsletteru a novinek v patičce stránky níže.