MŮŽEŠ PODNIKAT - PRO STUDENTY

Inspirujeme studenty k podnikavosti.

Pro studenty nabízíme několik možností, jak rozvinout svůj nápad…

Semináře na školách

Semináře realizujeme na školách v rámci vyučování. Pokud bys chtěl(a) naši přednášku na své škole zažít, stačí se domluvit se svým vyučujícím a oslovit nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi toto inspirativní setkání zajistíme.
Semináře jsou pro školy i studenty zdarma.

Konzultace vlastního podnikatelského záměru s vybraným podnikatelem

Zkušenosti ukazují, že ani sebelepší nápad nestačí ke zrodu úspěšné firmy. Často se navíc chyby z nedostatku zkušeností přirozeně opakují. Pokud se tomuto scénáři chceš vyhnout, napiš nám, my vše zařídíme.
Konzultace je zdarma.

Exkurze do úspěšných firem

V případě, že bys měl(a) zájem podívat se na to, jak firma funguje zevnitř, kontaktuj nás. Zprostředkujeme ti exkurzi v jedné z našich partnerských společností. V rámci prohlídky se můžeš dozvědět nejen podrobnosti o postupu tvorby produktu firmy, ale nahlédnout na podnik manažerským pohledem a poznat jeho způsob řízení.
Exkurze je zdarma.

Možnost zprostředkování spolupráce na projektu

Chceš vědět, jaká je podniková realita?
Pokud by ses chtěl(a) do firmy podívat na delší dobu a zároveň se něco přiučit nebo získat námět na seminární práci, můžeme ti pomoct se zprostředkováním pracovní pozice v rámci dílčího projektu ve firmě. Stačí, když nám napíšeš, jak by sis spolupráci představoval(a) a čemu by ses rád(a) věnoval(a).
Zprostředkování je zdarma.

quote
» ohlasy studentů

SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno

studentka

Přínosné, přehodnotila jsem svůj názor na obor, který studuji. Měla jsem se rozhodnout jinak.
quote

Gymnázium Jižní město, Praha

student

Byla to fakt pecka. Na naší škole máme furt nějaký přednášky a tohle byla první, co mě bavila. Oba řečníci byli fakt úchvatní!

Starší, ale stále aktuální propagační video