Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Rozhovory nejen o podnikání

Inspirující rozhovory s řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT – o podnikání, odvaze a naději, která překonává všechny překážky.

Zaposlouchejte se

Markéta Palanová: Nejdůležitější je dělat v životě to, co člověk chce a co ho naplňuje

8. 3. 2022

O čem sní jako studentka? Co ji nejvíc baví? Jak se dostala na školu, kterou studuje? Jaký má vztah ke škole? Co jí dala a vzala distanční výuka? Kdo je její podnikatelský a kdo IT vzor? Jaký film ji inspiroval v životě? Jak vnímá postavu Steva Jobse? Co pro ni znamená podnikání a podnikavost?

Martin Rejhon: Snažím se o přizpůsobení tréninků vůči cílové skupině, stejně tak o pečlivou přípravu

22. 2. 2022

Jak se dostal k podnikání? Jaké to bylo vystoupit ze zaměstnaneckého poměru? Nebál se konkurence? Je možné rozvíjet své okolí a u toho nerozvíjet sám sebe? Jak jej ovlivnil covid-19? Co je jeho přidanou hodnotou, že si lidé vybírají jeho firmu na tréninky?

Petr Zelík: Čaje jsem potkal náhodou, ale myslím, že to bylo osudové

8. 2. 2022

Jak se dostal k podnikání? Kolik kávy a kolik čaje se v České republice prodá? Které plantáže považuje za nejkrásnější? Kolik degustačních místností ve firmě mají? Jaké zelené čaje má nejraději? Pořádá zájezdy na čajové plantáže? Jak jako Zlíňan vyznává podnikatele Tomáše Bati?

Jaroslav Salva: Kolikrát má člověk něco zkusit? Dokud se mu to nepovede

25. 1. 2022

Jak se dostal k podnikání? Co je pro něj v životě na volné noze největším překvapením? Je extrovert, či introvert? Co se musíme učit od malých dětí? Proč s ním lidé spolupracují? Jak se dostal k projektu Můžeš podnikat? Jaké principy bychom si měli zachovat z dětství?

Šárka Zídková: Když mi něco dává smysl, tak zatím jdu jak beran

11. 1. 2022

Jak se dostala k podnikání? Proč podnikat nechtěla? Jaký typ firem u ní v továrních halách sídlí? Jak se jí daří chovat včely? Jak došlo ke generační obměně ve firmě? Jak vnímají případné přebrání firmy její děti? Jaké vyznává hodnoty?

Kirill Rumyanstev: Chci být dobrým člověkem. Chci rozumět lidem, když mají problémy

28. 12. 2021

Proč se do projektu Můžeš podnikat zapojil? Co pro něj znamená podnikavost? Jaký je jeho sen? Má již jasno, jaké jsou jeho životní hodnoty? Jak se dostal na školu, na níž studuje? Jsme kosmopolitní společnost, nebo ne?

Michal Novák: Podnikat jsem začal tak trochu z leknutí

14. 12. 2021

Jak se dostal k podnikání? Jak dokázal udělat ze svého projektu doslova živobytí? Jak vznikala databáze Bandzone.cz? Jak se pojí podnikání s jeho vášní k hudbě? Čemu dalšímu se věnuje? Jak funguje bookingová agentura? Jaké hodnoty vyznává? Proč s ním lidé rádi spolupracují?

Tomáš Reinbergr: Zakládáme si na čestnosti, spolehlivosti a dobré službě

30. 11. 2021

Čemu se věnuje společnost VAŠE LIGA? Jak jej napadlo tuto firmu založit a kdy se tak stalo? Kde vidí svoji budoucnost? S jakým novým systémem chce přejít? Které město je nejsportovnější? Jaké hodnoty považuje za důležité? Jak je spokojen s de facto virtuálním nastavením společnosti?

Petr Pilin: Můžeš být trochu jako pankáč. Přes podnikání se vzepřít standardnímu systému

16. 11. 2021

Čím se zabývá firma iPodnik cloud? Jak se k podnikání vlastně dostal? Kolik má nyní zaměstnanců? Jak prožívá přerod firmy? Jaké jsou jeho hodnoty a jaké firemní hodnoty? Jak vnímá děti sedící u počítačů? Co se snaží předávat studentům ve školách?

Michaela Butková: Zákazníci mají potřebu kupovat lokální zboží

2. 11. 2021

Co je obchod Kuráž? A jak to vše začalo? Jak ji ovlivnila koronavirová pandemie? Kam chce dále růst? Co chtěla dělat na střední škole? Co by ona sama doporučila středoškolským studentům? Jak nahlíží na chyby? Jaký vnímá rozdíl mezi podnikáním a podnikavostí?

Kontakt

Štěpánka Duffková

+420 606 670 790

info@stepankaduffkova.cz

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků