podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Rozhovory nejen o podnikání

Inspirující rozhovory s řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT – o podnikání, odvaze a naději, která překonává všechny překážky.

Zaposlouchejte se

Jan Školník: Umění odejít je disciplína, kterou je potřeba ovládat

6. 9. 2022

Jak se dostal k firmě Hobra – Školník? Kde se cítí být doma? V čem jej posunuly chyby a selhání? Čím se jeho firma zabývá? Když by srovnal továrnu v době, kdy ji koupil, a nyní, co by řekl? Proč už firmu neřídí? Kdo řízení firmy převzal? Proč je důležitá důvěra?

Jan Školník je zakladatelem firmy Hobra – Školník. Je poutník, podnikl pouť ze Zlína do Zlína – nachodil při tom 200 kilometrů. Je velkým podporovatelem Broumovska.

Mirka Čejková: Jsem exemplární příklad rozjížděče

21. 6. 2022

Jak dlouho podniká? Byla někdy zaměstnaná? Co jí podnikání dává a co bere? Jaké stinné stránky u podnikání vnímá? Čemu se společnost Virtual Lab věnuje? Jak se věnuje virtuální realitě? Jak vnímá období koronavirové pandemie? S čím předstupuje před studenty? Na co se v současné době těší?

Mirka Čejková je partnerkou firmy Virtual Lab.

Martin Slanina: Jsem celoživotní přemýšleč nad tím, co chci dělat

7. 6. 2022

Jak se dostal k podnikání? Jak fungovalo rodinné podnikání? Jak vypadalo jeho působení v komunikační agentuře? Proč se přidal ke spolku Můžeš podnikat? Zažil někdy chvíle, kdy chtěl v podnikání se vším praštit? Jaké vyznává hodnoty?

Martin Slanina je vášnivým podnikatelem, puntičkářem. Je majitelem šťastné fenky. A hlavně zakladatel firmy love your estate.

Marcela Hrubošová: Podnikání je smysluplné, žádná zlodějna. Podnikatelů si neuvěřitelně vážím

17. 5. 2022

Jaké byly její začátky podnikání? Jak se dostala k opravě kol? Proč nechce být závislý na jednom příjmu? Kdo jsou jejími cílovými klienty? Proč je důležité vzdělávat i děti? Proč s sebou vozí loutku kuřátka? Jakých principů by se měli podnikatelé držet, aby dobře dopadlo? Čím ji oslovil projekt Můžeš podnikat?

Marek Veselý: Moje životní jobovka? Krach. Ale podnikání je úžasná věc

3. 5. 2022

Co o něm mnoho lidí neví? Proč začal spolupracovat s kanadskou koučkou? Jak zvládal svůj vlastní rozvod? Kde všude ve světě byl? Jak se daří tyčinkám Light In Space? Proč přidával do produktu vlákninu a brazilské ořechy? Jak jeho podnikání ovlivnil koronavirus? Jak se nazývá soutěž pro mladé české výtvarníky?

Hana Váchová Kočková: Vždy se snažím, aby hodina učení byla příjemná

19. 4. 2022

Jak začala s podnikáním? Dochází studenti k ní, nebo ona k nim? Kolik lektorů v současné době má? Co vše doučuje? Jak funguje s osmiměsíčním dítětem? Jaké metody při doučování preferuje? Co udělala doba koronavirová s dětmi? Jaké hodnoty vyznává?

Jan Řehák: Vyvíjet v dnešní době hardware je složité

5. 4. 2022

Kdy založil svoji první firmu? Proč je dobré mít brigádu? Jak vnímá studium v cizině? Před jakými výzvami stojí? Jak vymýšlí, do čeho se pustit? Co je pro něj obchod? V čem vidí, že Češi mají stále komunistické smýšlení? Kolik má celkem zaměstnanců? A jak důležitý je pro něj běh?

Martina Trnková: Firma začne růst až ve chvíli, kdy člověk stojí pevně nohama na zemi

22. 3. 2022

Jak se dostala k podnikání? Jaké to je vlastnit firmu plnou asistentů? Co vše OFFICE to go dělá? Má dostatek volného času? Jaká je její největší aktuální výzva? Jak ji ovlivnila koronavirová pandemie? Je dostatek asistentek? V čem jí více vyhovuje podnikání než zaměstnanecký poměr?

Markéta Palanová: Nejdůležitější je dělat v životě to, co člověk chce a co ho naplňuje

8. 3. 2022

O čem sní jako studentka? Co ji nejvíc baví? Jak se dostala na školu, kterou studuje? Jaký má vztah ke škole? Co jí dala a vzala distanční výuka? Kdo je její podnikatelský a kdo IT vzor? Jaký film ji inspiroval v životě? Jak vnímá postavu Steva Jobse? Co pro ni znamená podnikání a podnikavost?

Martin Rejhon: Snažím se o přizpůsobení tréninků vůči cílové skupině, stejně tak o pečlivou přípravu

22. 2. 2022

Jak se dostal k podnikání? Jaké to bylo vystoupit ze zaměstnaneckého poměru? Nebál se konkurence? Je možné rozvíjet své okolí a u toho nerozvíjet sám sebe? Jak jej ovlivnil covid-19? Co je jeho přidanou hodnotou, že si lidé vybírají jeho firmu na tréninky?

Kontakt

Štěpánka Duffková

+420 606 670 790

info@stepankaduffkova.cz