Heinrich Homola

 • v programu od: 2/2020
 • oslovených studentů: 220
 • absolvovaných seminářů: 4

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Umím to docela dobře s lidmi. Naučil jsem se opravdu naslouchat, být přítomen, a být autentický. Jenom když lidi cítí, že to člověk s nimi myslí opravdu vážně, má šanci získat jejich důvěru. A bez důvěry není žádný úspěch, alespoň ne dlouhodobý.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Neprodávat něco, čemu sám nevěřím. Neplatí to jen pro produkty nebo služby, ale pro sebe. U svých lidi netoleruji lhaní nebo neupřímnost. Ale možná nejdůležitější je, při rozhodování nikdy nejít proti vlastnímu instinktu, proti vlastnímu břichu.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Program je o podnikavosti. S nepodnikavými lidmi mě život nebaví. S nepodnikavými lidmi se nedá budovat společnost, ve které žijeme a kde chceme, aby naše děti žili.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nejde jen o poznání sám sebe, co člověka baví a v čem je dobrý. Toto se totiž během života klidně může změnit, i několikrát. Říká se tomu vývoj. Věřím, že náš vývoj by jsme měli řídit samy, a nenechat jen na osudu, kam se budeme pasivně vyvíjet. Věřím, že vždycky, opravdu vždycky máme možnost volby. Vždycky existuje aspoň ještě jedna alternativa.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online seminář

3. 6. 2020 10:00
1. řečník: Jaroslav Salva
2. řečník: Heinrich Homola

Zaujalo mě, že se tohoto webináře zúčastnil pan Homola, jako ,,představitel zahraničních/německých zkušeností“ i pan Salva, jakožto ,,představitel domácích zkušeností“. Nevynechali žádnou otázku od sledujících. Mluvili, věcně a srozumitelně s energií. Já mám rád historii a politiku, takže pro mě by bylo dobré, pokud by se zaměřilo na podnikání z tohoto úhlu pohledu, ale to je můj subjektivní názor, ovlivněn mými zájmy a zřejmě by to bylo téma i na další seminář. Jako mentoři, koučové a podnikatelé se s námi podělili o malou část jejich zkušeností, vysvětlili nám základy a svým způsobem i namotivovali do dalších činností.
Překvapili mě bohaté zkušenosti obou přednášejících. Vědí o čem přednáší.
Ohledně toho, že se lidi dělí na „jak“ „co“ a „proč“ bylo velmi zajímavé.
Víc příkladů ohledně nějakých zkušeností z podnikání, jako třeba ta baletní škola by bylo fajn, ale myslím, že kdyby u toho byly i čísla jako „Základní kapitál“, „Výnosy“ a „Náklady“, tak by to bylo přehlednější a studenti by mohli už cca vědět kolik financí to zatíží a s jakými čísly by museli pracovat.
Určitě mám více motivace riskovat, protože risk je FUN a také se mi z vašeho videa dostala větší motivace věřit sama v sebe. Úžasný projekt.
Na semináři mě zaujalo to, že to bylo vyprávěno z vlastních zkušeností a nebylo to jenom takové nudné povídání nějakých obtížných věcí.
Zaujaly mě zkušenosti přednášejících ve velkých společností.
Zaujal mě příběh pana Homoly a všechny jeho zkušenosti.
Nejvíce mě bavilo, jak pan Homola vyprávěl o svém businessu.
Kdy je nejlepší se do podnikání pustit.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast