Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Heinrich Homola

= v programu od: 3. 2. 2020

= oslovených studentů: 1 014

= absolvovaných seminářů: 25

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Umím to docela dobře s lidmi. Naučil jsem se opravdu naslouchat, být přítomen, a být autentický. Jenom když lidi cítí, že to člověk s nimi myslí opravdu vážně, má šanci získat jejich důvěru. A bez důvěry není žádný úspěch, alespoň ne dlouhodobý.

Vaše manažerské zásady?

Neprodávat něco, čemu sám nevěřím. Neplatí to jen pro produkty nebo služby, ale pro sebe. U svých lidi netoleruji lhaní nebo neupřímnost. Ale možná nejdůležitější je, při rozhodování nikdy nejít proti vlastnímu instinktu, proti vlastnímu břichu.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Program je o podnikavosti. S nepodnikavými lidmi mě život nebaví. S nepodnikavými lidmi se nedá budovat společnost, ve které žijeme a kde chceme, aby naše děti žili.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Nejde jen o poznání sám sebe, co člověka baví a v čem je dobrý. Toto se totiž během života klidně může změnit, i několikrát. Říká se tomu vývoj. Věřím, že náš vývoj by jsme měli řídit samy, a nenechat jen na osudu, kam se budeme pasivně vyvíjet. Věřím, že vždycky, opravdu vždycky máme možnost volby. Vždycky existuje aspoň ještě jedna alternativa.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

1. KŠPA Praha s.r.o., Chabařovická 1125/4,Praha 8

1. 3. 2022 09:30
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Heinrich Homola
2. řečník: Ondřej Komenda

Jak funguje celé podnikání.
Hodně o podnikání a příběhy od podnikatelů.
Zkušenosti a vlastní příběhy z praxe.
Znalosti a dobré názory ze života a praxe.
Jak začít podnikat, byl to jiný pohled než nám dávají ve škole.
Kariérní cesty dvou podnikatelů.
Perfektní. Podnikatelé mají spoustu praxe v různých oborech a vědí o čem hovoří. Krásný přístup k semináři a skvěle komunikují se studenty. Poskytli spoustu krásných podnětů k zamyšlení a k objevení naší vlastní cesty.
Měl jsem možnost poznat mindset dvou různých podnikatelů a porovnat ho s tím mým. Potvrdily se mi nějaké mé myšlenky a zároveň jsem přišel na spoustu jiných, obzvlášť mě zaujaly možnosti, které nabízíte, vypsané níže.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 13 24 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků