Heinrich Homola

 • v programu od: 2/2020
 • oslovených studentů: 220
 • absolvovaných seminářů: 4

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Umím to docela dobře s lidmi. Naučil jsem se opravdu naslouchat, být přítomen, a být autentický. Jenom když lidi cítí, že to člověk s nimi myslí opravdu vážně, má šanci získat jejich důvěru. A bez důvěry není žádný úspěch, alespoň ne dlouhodobý.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Neprodávat něco, čemu sám nevěřím. Neplatí to jen pro produkty nebo služby, ale pro sebe. U svých lidi netoleruji lhaní nebo neupřímnost. Ale možná nejdůležitější je, při rozhodování nikdy nejít proti vlastnímu instinktu, proti vlastnímu břichu.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Program je o podnikavosti. S nepodnikavými lidmi mě život nebaví. S nepodnikavými lidmi se nedá budovat společnost, ve které žijeme a kde chceme, aby naše děti žili.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nejde jen o poznání sám sebe, co člověka baví a v čem je dobrý. Toto se totiž během života klidně může změnit, i několikrát. Říká se tomu vývoj. Věřím, že náš vývoj by jsme měli řídit samy, a nenechat jen na osudu, kam se budeme pasivně vyvíjet. Věřím, že vždycky, opravdu vždycky máme možnost volby. Vždycky existuje aspoň ještě jedna alternativa.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Obchodní akademie Praha, s.r.o.,Vinořská 163,Praha 9 Satalice, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, p. o.

11. 5. 2020 10:00
1. řečník: Michael Rada
2. řečník: Heinrich Homola

Celá přednáška byla zajímavá. Jsem rád, že jsem se jí mohl zúčastnit.
řečník č. 1 = pán Homola
I z neúspěchu se lze poučit.
Skvělá byla přednáška od Michaela Rady. Zmínil zde mnoho relevantních informací, které jsou dle mého názoru důležité znát a pracovat s nimi.
Zaujalo mě, kolik se toho dá dokázat a zvládnout za život. Bylo zajímavé se dozvědět, že třeba za 10 let budeme dělat něco, co zatím není vynalezeno. Udělám vše pro to, abych dělala v životě to, co mě baví a naplňuje.
Různé pohledy na způsob podnikání.
Zaujala nás určitě ta zkušenost, kterou oba dva pánové mají.
Zaujal mě kariérní postup pana Homoly, a dozvěděl jsem se nové věci o průmyslové upcyklace. K tomu feedforwardu mám asi jen to, že je lepší mluvit víc o zkušenostech než o všeobecných záležitostech.
Dobrý den,
celá videopřednáška mě velmi zaujala v mnoha ohledech. Slyšet to takhle od lidí, kteří se v tomto kruhu podnikání pohybují a krásně přednesli spousty zajímavých zkušeností. Sama jsem nikdy o budoucnosti s podnikáním nepřemýšlela, však po téhle zkušenosti se mi v hlavě začíná vyvíjet nový pohled na všechno. Komentář toho, že máme dělat všechno v podnikání a i v životě s láskou, se ke mně dostal asi nejvíce. Příště bych moc ráda slyšela kupříkladu různé „red flags“, na které by se takový začínající podnikatel měl zaměřit. Je to už hodně detailní, ale zkušenost v tomto ohledu bych také moc ráda uvítala. Ještě jednou děkuji. 🙂
Doslova všechno, „žral“ jsem to jak nějaký trhák v kině. Bylo to skvělý! Nemám co vytknout. Určitě využiji kontakt. Děkuji moc!
Životní příběhy podnikatelů.
Osobní příběhy a příhody obou řečníků.

« První ‹ Previous 1 2 3 4

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast