Vojtěch Šimetka

 • v programu od: 3/2018
 • oslovených studentů: 465
 • absolvovaných seminářů: 11

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Moje povahová vlastnost kvůli které si vždy položím otázku:“Neuměl bych to já udělat lépe?”

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Nejsem manažer, jsem “ ajťák” co musí vést lidi. Udávám cíl, všechno ostatní se vyřeší diskuzí kdy priority a úkoly definujeme všichni společně. Je to jako být introvertní benevolentní diktátor.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Protože vědět jaké to je být podnikatel, je něco, co mně škola nikdy neukázala. MŮŽEŠ PODNIKAT je krok správným směrem a je mi ctí, že mohu být součástí.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nebát se vylézt s nápadem/produktem ven. Třeba to vyjde a pokud ne, alespoň budeš vědět proč a co by se dalo zlepšit.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online seminář

11. 11. 2020 09:40
1. řečník: Vojtěch Šimetka
2. řečník: Tomáš Baránek

Seminář byl dobře vyvážený ohledně nových informací.
Zaujala mě komunikativnost přednašečů. Pokud chci něčeho dosáhnout mám do toho jít.
Mám obrázek o tom, co vše obnáší podnikání. Zaujala mě zkušenost druhého řečníka se zakládáním vlastního nakladatelství.
Osobní příběhy přednášejících, cesty, jak se k podnikání dostali.
Komunikativnost.
Zaujala mě celá přednáška a líbilo se mi, že pánové mluvili o svých začátcích a pak to rozvíjeli a hlavně působili sympaticky a s klidem, což je hodně důležité při snaze zaujmout.. pro mě jako člověka, který se nikdy o podnikání a podobné věci nezajímal a vydržel u přednášky zaujatě poslouchat celou dobu je to velký úspěch. 😀 Děkuji Vám.:)
Díky za možnost být na této přednášce, dozvěděla jsem se plno nových užitečných věcí, zároveň se omlouvám, že jsme nebyli tak komunikativní, ale jak psala Katka, většina z nás nemá jasno co a jak..
Pro mě byla asi nejdůležitější věc se prostě podnikání nebát.
Téma podnikání pro mě není nějak extra zajímavé, protože jsem nad tím, že bych někdy podnikala moc neuvažovala. Každopádně se mi dobře poslouchalo a určitě bych seminář doporučila někomu, kdo se o podnikání zajímá.
Že je dobré nebát se zkusit něco nového, i když nikde není jistota toho, že by nám jakékoliv podnikání muselo na 100% vyjít. Určitě pro mě byl tento seminář velkým přínosem a děkuji za to, že jsem se mohla něčeho takového zúčastnit.
Celkově se mi líbil náhled do dvou jiných oborů podnikání, jak to v něm chodí, co pro to museli udělat, jak se museli vypracovat tam, kde jsou. A fakt, že se musíme snažit i po prvním neúspěchu a ne to zabalit. Je dost motivující. Často to moc dobře víme, ale vždy je dobré to vidět/slyšet sám u někoho jiného, komu se to již podařilo.
Celkově všechno. Hlavně se mi líbilo, že to dali do formy z osobního života.
Něco nového ohledně bitcoinů a podnikání s nimi.
Člověk by se neměl bát něco začít a s něčím přijít na trh.
Zaujaly mě doporučované knihy, určitě si je plánuji přečíst.

1 2 3 5 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast