Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Regina Vondrová

= v programu od: 1. 3. 2017

= oslovených studentů: 207

= absolvovaných seminářů: 3

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

I když se něco nepodaří, zase se postavit na nohy a jít poučena dál.

Vaše manažerské zásady?

Nic nemusí být tak, jak si to představujeme. Nechat druhé, aby nám vysvětlili své kroky a myšlení je zásadní. Lidský přístup a otevřenost vůči jiným názorům a zpětným vazbám. Stejně tak hranice, co už nechci.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Pokud 40 minut přímé interakce může zasít jen malé semínko něčeho nového, či důvěry v sebe sama, nadšení nebo naději v to, že věci, o kterých sní student, co mě poslouchá, mají smysl, pak má smysl i toto konání. Věřím, že to tak je, i když se to nedozvíme hned. Pár semínek už jsem od mých přátel nasbírala. Proč je nevrátit 🙂 Člověk se tak navíc pořád učí i sám o sobě!

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Sněte a dělejte kroky k uskutečnění těchto snů. I krátký rozhovor, přečtení článku, popis kroků na papíře, které chcete vykonat Vás může posunout k úspěchu. Nikdy nevíme, co to bylo. Je to většinou souhra mnoha věcí a tak kombinujte, zajímejte se, buďte aktivní! Myslím, že aktivita a schopnost jít si za svými sny s otevřenou hlavou ochotnou své názory a postoje i měnit, je spouštěčem změn, které mohou vést k úspěchu.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Manažerská akademie - střední odborná škola, Jiráskova 2, Jihlava

12. 2. 2020 12:30
Forma semináře:
1. řečník: Dušan Tripal
2. řečník: Regina Vondrová

Seminář mi přišel velmi poučný a jsem ráda, že jsem se toho mohla zúčastnit.
První řečník umí velmi dobře zaujmout, má velmi užitečné znalosti, podává informace velmi dobře – příběh a poté shrnutí – velmi lehce se chápe. Druhý řečník si často protiřečí dle mého, jako pracovník s lidmi neumí zaujmout na dobré úrovni. Řeč mi nepřišla tak informativní, jako u prvního řečníka.
Super.
Byl velmi zajímavý. Poukázal jak prakticky funguje podnikání.
Tripal – super přístup, výklad, humor, osobnost, sympaťák. Vondrová – nesympatická, místy arogantní, humor marný, příliš vážná, nehodí se na přednášky.
Zaujal mě hlavně podnikatelský záměr prvního řečníka. Dokázal využít životní příležitosti a jeho výklad mi přišel přínosnější + skvělé historky doplněné při výkladu, více zkušeností. Paní Vondrová dokázala zaujmout mojí pozornost na první minutky, potom mi přišel výklad poněkud dlouhý a lehce nudný, ale určitě chápu, že svojí klientelu zaujme více, nicméně mi přišlo její jednání poněkud povrchní.
Podnikání nezná hranice. 🙂
Zábavné historky.
Vtipný, super!
Líbilo se mi podání formou příběhů. Člověku se to pak lépe pamatuje, protože je to zajímavější.
Dozvěděla jsem se mnoho nového, poučného o podnikání. Vím, že se musím vzdělávat dokud to jde, dokud mám ty možnosti. Být komunikativní, milá, vstřícná, komunikovat správně.
Sranda. 🙂
Vše OK, dozvěděl jsem se, že je podnikání fajn. 🙂
Toto je druhý seminář, který jsem absolvovala. První se mi líbil a přinesl mi užitečné informace. Tento seminář mi nepřinesl téměř nic užitečného.
Paní Vondrová byla příliš nervózní, obsah byl skvělý, ale její nervozita ji brání v tom, aby ty děti zaujala. Pan Tripal byl výborný, dobře jsem se pobavila.
Tento seminář byl velice zajímavý, dozvěděla jsem se mnoho nových věcí. Byl velice užitečný.
Zaujalo mě, jakým způsobem se dá v životě podnikat (nápaditost budoucích podnikatelů a získání osobních zkušeností od někoho, kdo o podnikání něco ví) = dobré vědět.
Zaujalo mě vystupování obou řečníků a jejich povídání nejen o jejich zkušenostech, ale i o tom, jak podnikat začínali. Že meze se nekladou našim nápadům. Že můžeme podnikat v čemkoliv chceme. Záleží jedině na nás a nikdo našemu nápadu nemůže říct, že je špatný => všechno lze zrealizovat, ale musíme chtít!
Líbilo se mi podání pana Tripala.
Že rodičovství není překážkou.
První část byla výborná.
Seminář se mi líbil. Hlavně první část.
Seminář se mi líbil. Hlavně jak oba mají chuť do podnikání a baví je, co dělají.
Seminář pro mě nebyl inspirativní a ani zajímavý. Výklad nebyl poutavý a činnost podnikatelů také ne.
Nebylo to pro mě tak přínosné.
Nebylo to pro mě zajímavé. Nezaujalo mě to.
Hodně zajímavých a užitečných informací.
Mnoho zajímavých informací.

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků