Účastníci o letním kempu 2017

V létě 2017 jsme uspořádali první letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT.
Program jsme dlouho připravovali tak, aby byl pro studenty co nejzajímavější a nejpřínosnější. Téma letního kempu bylo „Objev svůj talent“.

Jak letní kemp hodnotí účastníci?

Petr Čala
Petr Čala, Zlín

Byl jsem celkově velmi spokojen, ať už co se týká ubytování a stravy, kdy jsem si připadal jako ve velmi kvalitním hotelu, tak co se týká programu, volného času mimo něj a účastníků. Lektoři byli jak kvalitní a zkušení, tak komunikativní a ochotní v práci a spolupráci s námi, jakožto účastníky kempu. Odnesl jsem si velmi mnoho užitečných poznatků do z oblasti podnikání, tak do každodenního života. Jako příjemné osvěžení a zpestření mi přišly i hry, které mimo jiné utužovaly kolektiv a umožňovaly nám uvědomit si, jak je důležité např. být připravený, dohodnout se, věřit jiným atd. Výtky k organizaci nebo programu jsem po dlouhé chvíli bádání opravdu žádné nenašel. Všechno mělo strukturu, logiku, návaznost, zábavu, smysl. I výlet v posledním dni posloužil svému účelu vstřebání zážitků dokonale.
Toť asi všechno k hodnocení z mé strany. Děkuji, že mi bylo umožněno se takové úžasné akce zúčastnit a přeji do dalších ročníků spoustu úspěchů a zábavy. 🙂

Adam Schreier
Adam Schreier, Praha

Kemp celkově hodnotím velmi pozitivně. Jak jídlo, tak i ubytování mě velmi mile překvapilo. Kolektiv lidí byl báječný. Přednášky byly vyčerpávající, nabité informacemi a vedli je úžasní lidé, kteří byli do toho, naučit nás něco nového a předat nám své zkušenosti, zapálení až po uši. Určitě nesmím opomenout koncert, „táborák“ a noční prohlídku. To byly takové třešničky na dortu. Kemp byl úžasný, užitý a prostě parádní, za to ještě jednou děkuju.

Karolína Polanová
Karolína Polenová, Broumov

Kemp splnil moje očekávání a předem stanovený cíl. Dokonce to bylo i nad moje očekávání.
Příběhy podnikatelů byly super, protože mě to osobně strašně motivovalo, abych začala sama na sebe ať je to v čemkoli. Pochopila jsem, že nikdy nic nedokážu, když budu o všem jen tak mluvit a nebudu konat. Získané znalosti z tohoto kempu určitě využiji dále. Informace, které jsme dostávali, byly srozumitelné, tak aby jsme to pochopili. Já osobně bych nic neměnila a ráda bych se tohoto kempu zúčastnila znova a třeba s jinými podnikateli, kteří budou mít jiný příběh. Podnikatelé kteří za námi do Broumova dorazili výborně rozuměli tématu, který nám vysvětlovali. Snažili se nás zapojit do debaty a vymýšleli určité aktivity, aby jsme si dané téma osvojili. Přístup organizátorů k účastníkům mi přišel taky super. Osobně jsem si přišla se všemi jako rovnocenná a nikdo se tam nepovyšoval a myslím si že to bylo i tím jak jsme si tykali všichni místo toho aby jsme vykali. Určitě podnikatelský kemp budu doporučovat dále, protože je to velmi přínosné a super!