Pracovní tým

Mgr. Tereza Podhorská

manažerka projektu
tereza.podhorska@muzespodnikat.cz | +420 775 609 165

Tereza Podhorská - foto
quote Svoboda a nezávislost jsou pro mě asi nejdůležitější hodnoty. Ráda posouvám hranice, objevuji v lidech další možnosti a propojuji různé světy. V programu MŮŽEŠ PODNIKAT mám možnost motivovat mladé lidi k tomu, aby byli odvážní a šli svou cestou. Mám také příležitost spolupracovat s podnikateli, skvělými lidmi, kteří studenty inspirují svými podnikatelskými příběhy. Těší mne poznání, že člověk v životě může dělat téměř cokoliv, stačí jen otevřít ty správné dveře.

Jana Bugnerová

koordinátorka projektu
(komunikace s řečníky, školami a studenty)

jana.bugnerova@muzespodnikat.cz | +420 731 157 565

Jana Bugnerová - foto
quote Součástí projektu MŮŽEŠ PODNIKAT jsem od roku 2012, kdy vznikl. Baví mě nadšení studentů, učitelů a podnikatelů. Organizuji aktivity, které program nabízí (semináře, exkurze, osobní konzultace, atd.)
Těší mě, že zúčastnění nacházejí v projektu motivaci, radost a smysl.

Miroslav Varga

Community Manager
miroslav.varga@muzespodnikat.cz

Miroslav Varga
quote S MŮŽEŠ PODNIKAT jsem se poprvé setkal, když mi kamarád řekl: “Hele Míro, nemohl bys za mě zaskočit na letním kempu a promluvit tam něco o marketingu?” Řekl jsem si, proč ne. Když jsem tam přijížděl, nevěděl jsem, co očekávat. Když jsem odjížděl byl jsem absolutně nadšený, jak mladí lidé jako já hledají v sobě podnikatelský potenciál a jak se navzájem inspirují. Víc takových lidí 🙂 Můžete podnikat!