Libor Mertl

Libor Mertl vede v průběhu školního roku přibližně šest seminářů pro studenty středních škol. Na interaktivních seminářích Libor, společně se studenty, hledá a pojmenovává hodnoty, které jsou společné pro všechny podnikavé lidi. Studenti s Liborem diskutují o podstatě podnikavosti a o možnostech, které člověk v životě má. Líbila se mi odbornost, vzdělanost a charisma přednášejících. Velmi interaktivní a poučné. Žádné odborné terminologie a velice srozumitelné. Student Soukromé střední školy výpočetní … číst dál…

3DTECH

Rodinná progresivní firma 3DTECH je průkopnická firma technologie Rapid Prototyping v Česku, která působí na trhu již přes 20 let. Firma 3DTECH vyrábí prototypy a zakázkové výrobky dle podkladů zákazníků. Firma se zaměřuje na široké portfolio průmyslových výrobků a stále hledá nové příležitosti a řešení.

Libor Malý

Libor Malý je řečníkem programu MŮŽEŠ PODNIKAT, vede semináře pro studenty a inspiruje je svým podnikatelským příkladem. Kromě toho dělá spoustu dalších věcí, například založil Hearth.net, platformu, v rámci které lidé mohou sdílet a darovat zkušenosti, dary nebo nápady. Na seminářích studenti na Liborovi nejvíce oceňují jeho otevřenou mysl a způsob, jakým semináře vede. „Nejlepší seminář, co jsem zatím na škole zažil. Přijde mi … číst dál…

Petr Hotovec

Petr Hotovec

Petr Hotovec vede německou firmu Eurosun a laskavě poskytl finanční dar na realizaci vzdělávacího programu MŮŽEŠ PODNIKAT. Inspiruje nás také ve světě YouTuberů a v komunikaci se studenty.

Petr a Jindra Sýkorovi

Petr a Jindra Sýkorovi, kteří stáli u zrodu nadace Dobrý Anděl, laskavě poskytli finanční dar na realizaci vzdělávacího programu MŮŽEŠ PODNIKAT.