Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Veronika Kašáková

= v programu od: 25. 3. 2019

= oslovených studentů: 0

= absolvovaných seminářů: 0

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Vlastně se stále učím hodnotit svůj vlastní úspěch. Zamýšlím se sama nad tím, jak se úspěšnost měří? Myslím si, že spoustu úspěšných lidí, svůj úspěch nevidí, jelikož jsou neustále v zápalu pro věc, že prostě neustále tvoří lepší a lepší výsledky a tady se dostávám k tomu, že cíl je cesta. Myslím, že pozitivní výsledky jsou výsledkem toho, že člověk svou práci má upřímně rád, že to pro něj není práce, že je stále v tzv. FLOW a to je i můj příklad, nepracuji, dělám to co bych dělala zadarmo. Miluji to a každým dnem ze své činnosti těším.

Vaše manažerské zásady?

Žádné nemám, nejsem manažer ani ředitel, cítím jen určitou zodpovědnost za lidi, které pod sebou mám. Jsem, ale velmi svobodomyslná a proto se rozhoduji lidsky. Jsem rovnocenná se svými kolegy a ano jednu zásadu vlastně mám – NEPONIŽOVAT SE A NEPOVYŠOVAT SE. Postupem času jsem zjistila, že je potřeba naučit se SPRÁVNĚ DELEGOVAT ÚKOLY nejen na ostatní, ale i na sebe. Také dnes už vím, že pokud člověk chce mít respekt nejdříve ho musím mít k sobě. Mít se v úctě, pak Vás respektují ostatní.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Protože si osobně myslím, že je prospěšné SDÍLET. Mluvit, předávat a potkávat se. Myslím, že je to alfou a omegou života. Navzájem se inspirovat – motivovat a možná i děsit. Člověka to vždy může jen posunout a v programu MŮŽEŠ PODNIKAT jsem o tom přesvědčená. Je mi ctí být součástí. DĚKUJI.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Vlastně jsem odpověď napsala již v první otázce. Doplním možná o jednu vlastnost za kterou jsem velmi ráda a to je ODVAHA. Několikrát se mi potvrdilo, že RISK JE ZISK a i první odmítnutí a první NE, mě neodradilo. Velmi intenzivně slyším svůj vnitřní hlas a jdu a několikrát za život jsem změnila cestu, ale nikdy cíl. Dovolte si být k sobě soucitní a dovolte si dělat chyby, padat na dno, protože nikdy mě v životě neformoval tak silně úspěch jako NEÚSPĚCH. Díky všem odvážlivcům.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků