Ondřej Krátký

 • v programu od: 3/2019
 • oslovených studentů: 547
 • absolvovaných seminářů: 9

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Ve vytrvalosti a chuti řešit výzvy a překážky na cestě k naplnění svých cílů. A také ve schopnosti se obklopovat skvělými lidmi, od kterých se neustále můžu inspirovat a učit se.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Soustředit se na to, na co jsem dobrý a na ostatní oblasti si doplňovat schopnosti a dovednosti z týmu, který si kolem sebe stavím. Neustále se bavit o vizi, kterou společně s týmem realizujeme – vysvětlovat proč děláme, to co děláme. Spolupracovat s lidmi, kteří se chtějí zlepšovat a pracovat na sobě a v tom je podporovat. A hlavně si s lidmi nastavit správná očekávání.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Sám jsem byl podnikavý už od malička, ale podnikat jsem začal až v 28 letech. Chtěl bych ostatní inspirovat, co to znamená podnikat, co to přináší a že vyzkoušet si podnikat člověk může v každém věku. Podnikaví lidé jsou ti, kteří posunou Česko dál.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Vyzkoušet si realizovat svoje nápady. Nejlepší nápady jsou ty, které řeší dostatečně palčivý problém ostatních lidí. Vyzkoušet si řešení zpravidla nemusí stát téměř nic a člověk pak zjistí, že větší hodnotu má schopnost nápady realizovat.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, tř. Kpt. Jaroše 1829/14, Brno 2

14. 4. 2021 08:50
Forma semináře: on-line
1. řečník: Ondřej Krátký
2. řečník: Michal Šrajer

Velmi mě zaujalo štěstí v práci a to, že je lepší být jiný (nebýt vždy mainstream).
Příběhy podnikatelů mi přišly zajímavé. Dozvěděl jsem se o důležitosti štěstí v práci.
Seminář mi poskytl se dívat na situace z úplně jiného úhlu pohledu, což doufám, že mě v budoucnosti bude inspirovat a třeba si za pár let v podobné situaci jako řečníci vzpomenu, co můžu dělat teď, když tohle nevyšlo atd…
Rozhovor o štěstí a vystoupení z komfortní zóny.
Dozvěděl jsem se nové možné způsoby, jak prorazit, vyniknout a dále například mindset, který je v práci důležitý a jak se ho pokusit získat.
Psaní si tří dobrých věcí každý den.
Že člověk stráví třetinu života prací.
Různorodost podnikání jedné osoby.
Obecně konkrétní příklady, povídání o Liftagu mi přišlo osobně zajímavější, protože se jedná o známou firmu, druhý řečník to měl kvalitně zpracované, ale zkrátka to bylo trochu více abstraktní.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 7 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast