Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Ondřej Krátký

 • v programu od: 3/2019
 • oslovených studentů: 547
 • absolvovaných seminářů: 9

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Ve vytrvalosti a chuti řešit výzvy a překážky na cestě k naplnění svých cílů. A také ve schopnosti se obklopovat skvělými lidmi, od kterých se neustále můžu inspirovat a učit se.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Soustředit se na to, na co jsem dobrý a na ostatní oblasti si doplňovat schopnosti a dovednosti z týmu, který si kolem sebe stavím. Neustále se bavit o vizi, kterou společně s týmem realizujeme – vysvětlovat proč děláme, to co děláme. Spolupracovat s lidmi, kteří se chtějí zlepšovat a pracovat na sobě a v tom je podporovat. A hlavně si s lidmi nastavit správná očekávání.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Sám jsem byl podnikavý už od malička, ale podnikat jsem začal až v 28 letech. Chtěl bych ostatní inspirovat, co to znamená podnikat, co to přináší a že vyzkoušet si podnikat člověk může v každém věku. Podnikaví lidé jsou ti, kteří posunou Česko dál.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Vyzkoušet si realizovat svoje nápady. Nejlepší nápady jsou ty, které řeší dostatečně palčivý problém ostatních lidí. Vyzkoušet si řešení zpravidla nemusí stát téměř nic a člověk pak zjistí, že větší hodnotu má schopnost nápady realizovat.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, Arabská 14, Praha 6

6. 5. 2021 11:30
Forma semináře: on-line
1. řečník: Ondřej Krátký
2. řečník: Filip Goszler

Byli velmi ochotní, přátelští. Líbilo se mi, že to nebyl nějaký motivační speech, ale bylo to něco ze života. Určitě využiji odkazy, které poslali do chatu. Děkuji.
Obecně jak začínali s podnikáním.
Že mám hlavně hledět na všední problémy.
Celkový přístup k podnikání.
V podnikání je důležité si jít za svým a dělat to, co tě baví (dát do toho vše) a úspěch se dostaví.
Líbilo se mi, že řečníci mluvili přímo, upřímně a vyzdvihovali správné hodnoty.
Skvělý přístup, konkrétní rady a nápady a vstřícnost. Velmi zábavné a zajímavé i pro lidi, kteří o podnikání přímo neuvažují.
Přednáška byla skvělá. Oba přednášející mi byli hrozně sympatičtí tím, jak a o čem mluvili, a že dávali zajímavé a za mě pravdivé rady, které se rozhodně hodí i jinde v životě než jen v podnikání. Osobně se v podnikání úplně nevidím, nemyslím, že na to mám mozek, nicméně mě hodně povzbudil nápad Filipa, který mluvil o té komunitě, a že v podnikání není důležitý jen ten člověk, který přijde s daným nápadem, ale i lidi, kteří ten nápad pak pomáhají dotáhnout do konce (nebo do chodu) – a v tom si myslím, že jsem docela dobrá. Takže jsem určitě dostala spoustu témat k přemýšlení, a proto díky za přednášku a ať se daří :D.
Celá přednáška byla velmi zajímavá. Přednáška mě podpořila v tom, abych si šla za svým cílem, i když to není nejjednodušší a také, že peníze nejsou nejdůležitější k realizaci projektu (nápadu).
Nejvíce zajímavé bylo si poslechnout další životní příběhy zajímavých lidí :).
Praktické rady.
Zaujala mě skromnost a lidskost ředitele Liftaga Ondřeje.
Celé se mi to velmi líbilo. Dozvěděl jsem se mnoho důležitých a zajímavých věcí a tipů.
Přednášející byli super, celý seminář byl rozhodně velmi motivující, líbilo se mi, že přednášející nám vylíčili své vlastní příběhy, škobrtnutí, pády a cesty k úspěchu, čímž nám ukázali, že člověk nemusí být génius, aby něčeho dosáhl.
Pohled na podnikání. Jak začít byznys, co a jak se studiem apod.
Zaujala mě cesta obou řečníků k jejich úspěchům, myslím, že oba mohou být velkou motivací pro budoucí podnikatele. Jejich odpovědi na dotazy byly velmi přesné a zajímavé.

1 2 3 7 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků