Ondřej Koudela

 • v programu od: 1/2019
 • oslovených studentů: 253
 • absolvovaných seminářů: 5

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Jsem hodně vytrvalý a výuce první pomoci zážitkem se věnuji už mnoho let. Jsem důsledný a pečlivý, co se týče různých maličkostí, potřebuji mít věci dotažené do konce. Dalším tajemstvím úspěchu je tým, který se kolem mě vytvořil a na jehož práci jsem pyšný.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Abych byl dobrý manažer, musím se nejprve postarat sám o sebe. Až když makám na svém rozvoji, vzdělávám se, umím naslouchat lidem a jít jim příkladem – teprve pak mohu být dobrý manažer.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Protože jsem se nadchl pro jeho cíl “vést studenty k podnikavosti”. Jsem dlouhodobě nešťastný ze stavu českého školství a vidím tu příležitost, jak přestat jen remcat, ale také přiložit ruku k dílu a udělat pro české studenty něco užitečného.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Doporučil bych jim, aby se připravili, že cesta k úspěchu bude jako bitva o Anglii: krev, pot a slzy.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

OA, Ekonomické lyceum, Heroldovy sady 1, Praha 10

19. 12. 2019 09:00
1. řečník: Ondřej Koudela
2. řečník: Eva Urbanová

Chyběly informace o ceně služeb, které přednášející poskytují. Paní neuvedla přesnou firmu, co má. Dobré a aktivní mluvení z patra. Zajímavý životní příběh a rady.
Hezké.
Zaujaly mě příběhy, jak jste začali podnikat. Já upřímně přednášky o něčem moc nemusím, ale měli jste to hezky připravený.
Příběh Vás obou.
Vaše příběhy.
Vaše příběhy.
Zaujal mě celkový přístup k nám a přednáška celková. Uvědomila jsem si nějaké věci a donutilo mě to aspoň trochu myslet a něco se sebou začít dělat, protože sny a cíle mám a chci si je splnit a dosáhnout toho, co chci.
Seminářka se mi líbila. Zaujaly mě vaše příběhy a dozvěděla jsem se, že ty seminářky na 1. pomoc nám byly k ničemu. Také mě zaujalo, jak máte ty zkoušky na 1. pomoc.
Celkově se mi tento seminář velice líbil, protože je mi toto téma blízké a jsem ráda, že jsem měla možnost být na semináři s podnikateli, kteří sem přišli s hezkými příběhy. Také jste mě více motivovali svými slovy k tomu, co chci začít dělat a nevzdávat to, jít si vždy za svým. Děkuji a ať se Vám stále daří. 🙂
Nemám co vytknout.
Celý seminář byl velmi zajímavý.
Líbilo se mi, že nám oba řečníci řekli svoje příběhy, které mě velmi zaujaly.
Všechno skvělé.
Mně se líbilo, jak oba řečníci řekli svoje příběhy. Co jsem se dozvěděla? Stát si prostě za svým. Když chci, tak to dokážu. Musím se poznávat.

« První ‹ Previous 1 2

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast