Michaela Sklářová

 • v programu od: 11/2018
 • oslovených studentů: 60
 • absolvovaných seminářů: 1

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Věřím ve své sny a žiju pro ně. Mám trpělivost, vůli a vnitřní sílu žít pro to, co mi dává smysl, přináší trvalé hodnoty a užitek mně i druhým. Chci aby, až jednou budu odcházet z tohoto života, po mě zůstala „stopa”, která bude dělat lidi a svět lepším. Rozvíjím svou intuici s pomocí meditace a pradávných technik, které kultivují tělo. Díky tomu umím být ve správnou chvíli na správném místě. Věřím ve “vyšší moc” a pozitivní myšlení. Obklopuji se záměrně lidmi, kteří mě motivují a inspirují být lepší. Nikdy se nevzdávám a miluji život naplno a to je i moje krédo.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Korektní, čisté a jasné vztahy, domluvy a činy. Co řeknu, dodržím. Neodkládám věci a konám.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Dává mi smysl inspirovat a ukazovat mladým lidem cestu, která můj život dělá smysluplným a šťastným. Otevírá jedinečný potenciál a jedinečné schopnosti, které má každý z nás. Když však máme různé strachy, obavy a nedůvěru v sebe sama, neumíme naplnit to, proč tu jsme. To lze ale změnit, když víme jak.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Žijte své sny. Pokud je zatím nemáte, najděte smysl, pro co žijete. Najděte lidi, cesty a způsoby, které vás budou pozitivně inspirovat a rozvíjet. Věřte ve své schopnosti a dovolte si být jedineční. Nebojte se chybovat, protože jen díky tomu můžete růst a dělat věci lépe.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast