Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Martin Palička

= v programu od: 6. 2. 2019

= oslovených studentů: 625

= absolvovaných seminářů: 11

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Hrát vždy fér. Budovat dlouhodobé vztahy. Neustále na sobě pracovat. Mít okolo sebe lidi, kteří vás mohou posouvat dále.

Vaše manažerské zásady?

Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Neustále přemýšlej nad tím PROČ něco děláš. Musíš umět být občas líný, abys nacházel cesty, jak práci zjednodušovat. Svoboda, zodpovědnost, respekt a humor.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Je to jednoduché. Program se mi zdá smysluplný, protože propojení studia s reálnou praxí je správnou cestou. Věřím, že se můžeme se studenty vzájemně inspirovat.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Hledejte něco, co vás bude vnitřně naplňovat a bude zároveň prospěšné pro okolí. Nebojte se dělat chyby. Nebrat se moc vážně 🙂

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, Přípotoční 1337, Praha 10

16. 10. 2019 10:00
Forma semináře:
1. řečník: Martin Palička
2. řečník: Eva Urbanová

Seminář mi hodně změnil názor na podnikání a ukázal nový úhel pohledu. Moc se mi líbilo, že nám přednášející ukázali jejich příběh, jak se k podnikání dostali. Ale nejdůležitější a nejzajímavější pro mě bylo jejich odůvodnění a rady, proč to chci dělat a co dělat, abych byl úspěšný a i mě to bavilo.
Zaujaly mě příběhy obou řečníků. Určitě byla tato přednáška naučná. Díky za nové nápady.
Zajímavé byly oba příběhy. Líbilo se mi jejich odhodlání a motivace za úspěchem. Já osobně nejsem úplně přesvědčen o tom, že chci podnikat, ale tento seminář mě zaujal a asi bych to chtěl zkusit. Uvidíme…
Zaujali mě a rád zkusím podnikání.
Velká motivace, jak a proč začít. Jsem rád, že jsem se přihlásil na tento seminář, protože jsem se dozvěděl o čem podnikání je.
Seminář byl rozhodně zajímavý. Je možné, že mi otevřel nové cesty v podnikání (pokud se podaří), rozhodně byl přínosný.
Tento seminář mi dal úplně nový pohled na podnikání. Oba dva z hostů zodpověděli na všechny otázky, které mě zajímaly.
líbila se mi obecnost a užitečnost. Oba řečníci mluvili smysluplně a rozumně.
Cenné informace z reálného života. Poukázání na klíčové faktory jako pokora, motivace a komunikace s lidmi. Zmínění překážek v podnikání a důležitost správného přístupu k neúspěchu. Velmi přínosný seminář.
– shoda ve firmě – umožňuje zaměstnancům rovnocennost, myslet komplexně a kreativně, projevovat názory ve prospěch chodu firmy, neomezovat se. -> pozitivně hodnotím zmíněné zásady a přístup k podnikání a souhlasím s ním, -> způsob podání/předání potyček se životem mě oslovil a nyní mohu uvažovat více komplexně
Seminář byl velmi příjemně naladěný, že to nebyly jen slidy na prezentaci, že řečníci popsali svoji cestu a neměli takovou tu mainstreamovou přednášku.
Je normální mít obavy, ale důležité je mít motivaci. Podnikat mohou lidi od nuly.
Příběhy obou řečníků mě inspirovaly k tomu více přemýšlet o možnosti podnikat a uvědomil jsem si, že k tomu, aby člověk mohl podnikat je potřeba ovládat hodně aspektů
inspirovala mě především touha po zlepšení, touha něco změnit.
Seminář byl naučný, zajímavý i zábavný. Oba podnikatelé byli zajímaví a měli zajímavý příběh, o který se s námi podělili. Seminář mě obohatil o nové znalosti a ukázal mi problematiku podnikání.

« První ‹ Previous 1 3 4 5

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků