Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Martin Palička

= v programu od: 6. 2. 2019

= oslovených studentů: 625

= absolvovaných seminářů: 11

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Hrát vždy fér. Budovat dlouhodobé vztahy. Neustále na sobě pracovat. Mít okolo sebe lidi, kteří vás mohou posouvat dále.

Vaše manažerské zásady?

Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Neustále přemýšlej nad tím PROČ něco děláš. Musíš umět být občas líný, abys nacházel cesty, jak práci zjednodušovat. Svoboda, zodpovědnost, respekt a humor.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Je to jednoduché. Program se mi zdá smysluplný, protože propojení studia s reálnou praxí je správnou cestou. Věřím, že se můžeme se studenty vzájemně inspirovat.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Hledejte něco, co vás bude vnitřně naplňovat a bude zároveň prospěšné pro okolí. Nebojte se dělat chyby. Nebrat se moc vážně 🙂

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, Arabská 14, Praha 6

11. 2. 2020 10:30
Forma semináře:
1. řečník: Martin Palička
2. řečník: Michala Butková

Seminář byl z mého pohledu velice zajímavý. Pomohl mi se zorientovat v základech podnikání a důsledkem toho, budu přemýšlet o možnosti se podnikáním živit.
Zaujal mě proslov obou podnikatelů, byl srozumitelný a pomohl mi se více do tématu ponořit a pochopit souvislosti.
Zaujaly mě obory podniků příchozích řečníků. Také se mi líbilo přátelské chování.
Líbilo se mi, že seminář vedl někdo, kdo se pohybuje v tomto oboru a má nám, co předat.
Seminář byl hodně přínosný a zajímavý. Přednášející byli sympatičtí a chytří. Mluvili srozumitelně. Hodně super!
Seminář se mi moc líbil, byl velmi přínosný a zajímavý. Po dlouhé době přednáška podaná lidsky, možná je to dáno tím, že bych v budoucnu ráda sama podnikala nebo se věnovala oblasti marketingu. Já sama jsem třeba některé pojmy, značky či projekty znala, takže to bylo zajímavé, takhle ucelené slyšet od profesionálů. Líbila se mi také diskuze na konci, která byla hodně interaktivní a přínosná.
Seminář mě od začátku bavil. Líbilo se mi, že oba řečníci mluvili otevřeně o svých začátcích a o špatných zkušenostech. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí a postřehů, které se mi v životě (nejen v podnikání) budou určitě hodit.
Seminář mi rozšířil obzory. Bylo pro mě zajímavé a inspirativní zjistit, že v mém věku je vhodné začít podnikat a že mohu začít téměř s čímkoli. Líbí se mi možnosti kreativního vyjádření. Seminář byl velmi motivační.
Seminář byl velmi zajímavý. O tomto oboru jsem upřímně nikdy nepřemýšlel, ale po dnešní hodině a půl by mě to možná i zajímalo. Není to tak, že od teď chci jen a pouze podnikat, ale rozhodně mi to rozšířilo obzory v mé budoucnosti co se pracovního života týče.
Seminář byl za mě velmi povedený, propracované projevy. Dozvěděla jsem se mnoho nového a užitečného.
Nejvíce mě asi zaujalo vyprávění o začátcích dvou řečníků a o možnostech, které nám mohou pomoci s naším vlastním businessem.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků