Luděk Kantor

 • v programu od: 11/2019
 • oslovených studentů: 72
 • absolvovaných seminářů: 2

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Mít rád to, co dělám. Zní to jako klišé, ale není to klišé. Pozitivní vztah k tomu, co děláme produkuje silnou vnitřní motivaci, nadšení i touhu uspět. Také se mi osvědčil rozumný balanc mezi ochotou riskovat a rozvážností.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Jednat s respektem a pochopením k myšlení a vnímání druhých. To je často obtížnější, než se zdá. A nedělat si v podnikání cíleně nepřátele. Ty člověk získá i tak, tak proč si je vytvářet zbytečně?

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Zajímá mě myšlení současné generace mladých. Jsou budoucností země, první generací, která vstoupí do zcela transformovaného trhu práce. Chci být u toho a předávat poznatky ze světa práce a podnikání. Rád svým příběhem přispěji k povědomí o tom, že jde leccos, pokud člověk opravdu chce. A že podnikat není nemožné a rozhodně se nejedná o sprosté slovo.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nebát se udělat změnu a vykročit do neznáma. Hodí se také naslouchat lidem z okolí či z oboru a nechat si dát zpětnou vazbu. To mnohdy ušetří mnoho práce, starostí i peněz. A zapisovat si momentální nápady. Velmi dobré věci často vzniknou mimoděk, aniž by člověk cíleně “bádal”. Možná nápad nevyužijete hned, ale za rok se k tomu vrátíte a bude to trhák.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň

5. 2. 2020 10:50
1. řečník: Václav Edl
2. řečník: Luděk Kantor

Sama chci začít podnikat (mít vlastní kavárnu), což bylo fajn, se dozvědět jak začít podnikat. Kolik je potřeba peněz, apod. Líbilo se mi vyprávění pana Kantora více, protože se víc sjednocuji s tím, že má firmu o méně lidech a hlavně ji jen neřídí, ale sám dělá, co firma dělat má.
Fajn. Zajímavé znalosti.
Moc fajn seminář!
I když nemám v budoucnu zájem podnikat, tak se mi přednáška líbila, bylo zajímavé do této sféry nahlédnout.
Moc se mi to líbilo.
Rady byly zajímavé.
Seminář byl zajímavý, líbila se mi prezentace.
Dobré tipy. Časem bude potřeba srovnat generační rozdíly, např. hodnotu titulu, šanci dostat práci, přístup mladších generací, atd.
Mnoho užitečných informací ohledně startu podnikání. Potvrdilo se mi, co jsem si myslel. Nebát se startu, nezáleží na druhu vzdělání, člověk musí chtít.
Start do podnikání. Jak probíhá dění ve firmě.
Nezaujatost.
Seminář byl dost dobrý.

1 2 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast