Jan Kislenko

 • v programu od: 9/2019
 • oslovených studentů: 173
 • absolvovaných seminářů: 5

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Tajemství? Není žádné tajemství – snažím se být maximálně čestný vůči všem lidem se kterými jednám, dělám věci, které ostatní nechtějí, pořád se učím.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Just do it.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Vítám možnost promluvit s mladší generací o tom jak vnímají jejich možnosti, jak mohou vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou (a ne ji předat někomu jinému).

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Nebojte se selhání nebo přešlapů, začněte něco dělat, analyzujte chyby, poučte se z nich. Spolupracujte s odborníky.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, Riegrova 17, Šlapanice

4. 3. 2020 12:00
1. řečník:
2. řečník:

Zaujala mne obtížnost u počátků podnikání a řešení konfliktních situací například s finančním úřadem. Také mi přišlo zajímavé, že škola a nabyté vědomosti nám do života podnikatele nepomohou. Chtěla bych být také případně informována o mediaci.
Seminář byl celkově velice zajímavý. Dozvěděla jsem se mnoho nového ze světa podnikání. Zaujaly mě také příběhy obou řečníků, popisující jejich cestu k podnikání. Zjistila jsem jaké problémy jsou s podnikáním spojeny, ale že má také mnoho výhod.
Seminář byl velmi zajímavý. Líbilo se mi, že se s námi podělili o své vlastní zkušenosti. Jak o ty dobré, tak o ty špatné. A také pro mě jako pro ženu bylo velmi zajímavé, slyšet něco o podnikání z pohledu ženy s dítětem.
Seminář byl velmi zajímavý. Zaujaly mě příběhy řečníků.
Podle mě je super se bavit o věcech ze života, tak jak jsou, když už nám to nemůže přiblížit škola.
Zaujalo mě, že v některých případech výše vzdělání neovlivní mou budoucnost.
Příběhy z praxe, byla to sranda.
Zaujal mne fakt, jak funguje placení daní. Dozvěděl jsem se něco nového, získal jsem nové znalosti.
Zajímavé, i když ne zas až tak inspirativní.
Líbí: Normální lidé z mého okolí, kteří opravdu nejsou miliardáři. Důkaz toho, že podnikání není těžké. nelíbí: Možná delší a dát do toho např. více zapojení publika.
I přes menší nervozitu zejména prvního řečníka, která je ale samozřejmě naprosto pochopitelná, se přednáška vyvinula do té nejlepší formy -> vlastní zkušenosti, plochá diskuze, lidský a především reálný pohled na život s absencí školní docházky.
Moc se mi líbily Vaše osobní příběhy. Myslím, že mi to hodně dá nejen do podnikání, ale i do života. Dozvěděla jsem se jak s podnikáním začít a jak podnikat tak, aby se mi dařilo. Také mě zaujalo, jak jsme měli od 1 do 10 určit, zda bychom chtěli podnikat nebo spíše pracovat v zaměstnání.
Myslím, že seminář byl pro většinu z nás velmi přínosný a otevřel nám oči v oblasti podnikání.
Přínosná přednáška, fakta všeobecně platící pro podnikání.
Celé mě to zaujalo, bylo to srozumitelné a nikdy předtím jsem o podnikání neuvažovala, připadalo mi to jako krok do neznáma, nic o tom nevím… Ale moje teta podniká, je v čele jedné velké firmy a nedávno se se mnou bavila, že bych ji potom mohla převzít. Firma už žije asi 15 let, těžkým začátkům bych se tedy vyhnula.
Nic nového => celá rodina podniká. Seminář byl ovšem skvělý a bylo super to slyšet od cizích lidí.
Nejzáživnější byly otázky. Byrokracie je horší než jsem si myslel.
Zaujalo mě, jaká úskalí má podnikání a co sebou přináší za problémy, ale na druhou stranu člověk je závislý pouze sám na sobě a v tomto ohledu má větší volnost. Oba řečníci měli zajímavé příběhy, více mě, ale zaujalo vyprávění 1. řečníka, protože si myslím, že informace o pronajímání bytů by se mi mohly později hodit.
Velmi zajímavé byly příběhy řečníků, jak se k tomu dostali, atd. Na druhou stranu mi chybělo podrobnější vylíčení začátků, jako je papírování, kolik se toho musí zařídit.
V tomto semináři jsem se dozvěděla spoustu nového a zajímavého. O tom jak se dá podnikat. O tom, že se nemáme bát začít podnikat. A že se s podnikáním dá začít prakticky od nuly.
Myslím si, že seminář byl na rozdíl od Shakespeara přínosný do života.
Určitě mě zaujal způsob, jakým probíhala Vaše komunikace s námi. Obecně mi bylo přiblíženo, jaká úskalí přináší podnikání.
Seminář byl zajímavý. Zaujalo mě hlavně jak složité mohou být začátky podnikání a s čím vším se dá podnikat. Zaujalo mě také jak moc velké problémy působí podnikatelům stát.
Dozvěděl jsem se, že začátky podnikání mohou být obtížné, ale pokud tomu věnujeme svůj čas, vrátí se to.
Dozvěděla jsem se jeden ze způsobů, jak si udržet firmu. Dále jsem zjistila další zkušenosti řečníků.
Zaujaly mě obory, ve kterých řečníci podnikají a jak se k podnikání dostali. Myslím, že v téhle době se ve školách nic o podnikání nedozvíme a tento seminář mi přijde velice poučný a zajímavý.
Dozvěděl jsem se mnoho bližších informací ohledně podnikání. Líbily se mi oba projevy, ale i přes všechnu snahu řečníků, mě podnikání jako způsob vydělávání peněz moc nezaujalo.
Zajímavý seminář k zamyšlení.
Seminář mě zajímal a obeznámil mě se začátky podnikání.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast