Igor Třeslín

Storyous

V ČEM JE VAŠE TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU?
Entuziasmus, vždy být pozitivní – i když to zrovna nejde. Tvrdá práce a nikdy se nevzdávat.

VAŠE MANAŽERSKÉ ZÁSADY?
Mé manažerské zásady vychází firemních hodnot. Tak to fungovalo ve všech firmách, kde jsem pracoval.

Toto jsou firemní hodnoty Storyous.

ZÁKAZNÍK JE ZÁKAZNÍK. TEČKA.
Zákazníci jsou naši partneři v podnikání. Dokud nebudou všichni spokojení, nepřestaneme se zlepšovat. Naším cílem je s nimi vybudovat výjimečný vztah díky lidem, kterým udělá radost každý vyřešený požadavek zákazníka.

JEDNODUŠE
Pokud cokoliv děláme, děláme to jednoduše. Věříme, že vytváříme uživatelsky nejpřívětivější systém na gastronomickém trhu. Automatizujeme co nejvíce úkonů za zaměstnance, provozní a majitele.

ZMĚNA A ODVAHA JE NÁŠ ŽIVOT
Čelíme neustále novým výzvám a změnám. Nebojíme se rvát se za nejlepší řešení. Posun firmy je pro nás stejně důležitý jako růst každého člena týmu i v osobním životě. Jedno bez druhého nefunguje.

HRAJEME FÉR HRU
Naše vztahy mezi sebou, s klienty a dalšími partnery jsou postaveny na férovosti a racionalitě. Vždy se snažíme najít shodu a win-win východisko. Uvažujeme vždy dlouhodobě na úkor krátkodobých miniúspěchů.

SPIRIT
Spojuje nás nadšení pro věc, díky které jsme schopni se vybičovat k výjimečným výkonům. Když naši kolegové nebo zákazníci potřebují pomoc, tak to prostě uděláme. Pomáhat ostatním a řešit jejich problémy nás baví a naplňuje.

PROČ SE ZAPOJUJETE DO PROGRAMU MŮŽEŠ PODNIKAT?
Já sám jsem z rodiny, kde rodiče i všichni příbuzní pracovali jako zaměstnanci. Na střední škole by mě strašně moc nakoplo, kdybych věděl co to je podnikání a jak se na to kariérně připravit. Nemusel bych studovat tradiční obory (práva, mezinárodní vztahy apod.), ale šel bych na nějakou business school.

CO BYSTE DOPORUČIL MLADÝM LIDEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ USPĚT?
– musí být velmi openminded a tuhle vlastnost mít celý život
– schopnost nevzdávat se
– musí umět inspirovat
– číst mnoho článků/knih
– pokora