Filip Goszler

 • v programu od: 3/2020
 • oslovených studentů: 133
 • absolvovaných seminářů: 3

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Tajemství je podle mě primárně v tom cítit se úspěšný. Často jsem měl dříve posuzovat svůj úspěch podle hodnocení ostatních. A jestli jsem někomu nebo něčemu vděčný za to, co jsem doposud dokázal, tak je to hlavně mé manželce, v druhé řadě pak tomu, že jsem se naučil jít za tím, co mě vnitřně pohání, motivuje. Výsledek pak dojde sám, ať už se jedná o peníze nebo jinou formu odměny.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Snažím se primárně stavět na silných stránkách mého týmu a mě samotného. Další silnou zásadou je pro mě rozhodně úsměv a slušné jednání v jakékoliv situaci. Poslední zásadou nebo spíš poznáním je pro mě to, že jedinou jistotou v podnikání je změna 🙂

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Pokud budu moct alespoň jednoho člověka přivést k tomu, že podnikání (myslím tím jakoukoliv činnost, kdy se aktivně zajímám o svůj volný čas, svět kolem sebe a nebojím se tvořit), tak budu spokojený.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Využijte svůj čas k učení se nových věcí. Zapojte se do nějaké komunity, která vám umožní růst, zkoušet nové věci. A pokud nestihnete Forbes 30 pod 30, svět se nezboří, důležité je, abyste se cítili šťastní.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

SŠ hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha s.r.o., Slavětínská 82, Praha 9 Klánovice

23. 2. 2021 09:00
Forma semináře: on-line
1. řečník: Ondřej Koudela
2. řečník: Filip Goszler

Podnikání rady a tipy.
Moc mě to zaujalo, bylo to zajímavý poslouchat a nikoliv to nebylo nudný. Když před tím jsem myslela, že je to těžký začít podnikat v nějaký sféře, ale teď jsem zjistila, že je to snadný dost a hlavně věřit v sebe.
Většina věcí.
Zaujalo mě, že můžu začít podnikat i s nízkým kapitálem.
Zaujala mě aplikace ,,YADADA´´, neboť jazyky, především angličtina/španělština mě zajímají. Byl to zajímavý seminář a bylo v něm řečeno především o dostatečné odvaze a vytrvalosti, která je tou nejdůležitější, co se vytváření čehokoliv týče. Moc děkuji.
Různé zajímavé informace o podnikání atd..
Vše.
Zjistil jsem jak funguje podnikání.
Zaujal mě příběh z praxe a poukázání na to jak covid ohrozil nejen podnikatele, kteří přišli o práci a dále typy ohledně podnikání např. s cizími jazyky a že pokud by někdo chtěl začít v něčem podnikat, měl by začít okamžitě. Dozvěděla jsem se kromě jiného, že například taková první pomoc se nejde naučit na panáku z gumy + se mi líbilo nabídnutí určité spolupráce a pomoci tomu, kdo by měl zájem.

1 2 3 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast