Filip Goszler

 • v programu od: 3/2020
 • oslovených studentů: 199
 • absolvovaných seminářů: 3

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Tajemství je podle mě primárně v tom cítit se úspěšný. Často jsem měl dříve posuzovat svůj úspěch podle hodnocení ostatních. A jestli jsem někomu nebo něčemu vděčný za to, co jsem doposud dokázal, tak je to hlavně mé manželce, v druhé řadě pak tomu, že jsem se naučil jít za tím, co mě vnitřně pohání, motivuje. Výsledek pak dojde sám, ať už se jedná o peníze nebo jinou formu odměny.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Snažím se primárně stavět na silných stránkách mého týmu a mě samotného. Další silnou zásadou je pro mě rozhodně úsměv a slušné jednání v jakékoliv situaci. Poslední zásadou nebo spíš poznáním je pro mě to, že jedinou jistotou v podnikání je změna 🙂

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Pokud budu moct alespoň jednoho člověka přivést k tomu, že podnikání (myslím tím jakoukoliv činnost, kdy se aktivně zajímám o svůj volný čas, svět kolem sebe a nebojím se tvořit), tak budu spokojený.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Využijte svůj čas k učení se nových věcí. Zapojte se do nějaké komunity, která vám umožní růst, zkoušet nové věci. A pokud nestihnete Forbes 30 pod 30, svět se nezboří, důležité je, abyste se cítili šťastní.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Gymnázium, Arabská 14, Praha 6

6. 5. 2021 11:30
Forma semináře: on-line
1. řečník: Ondřej Krátký
2. řečník: Filip Goszler

Byli velmi ochotní, přátelští. Líbilo se mi, že to nebyl nějaký motivační speech, ale bylo to něco ze života. Určitě využiji odkazy, které poslali do chatu. Děkuji.
Obecně jak začínali s podnikáním.
Že mám hlavně hledět na všední problémy.
Celkový přístup k podnikání.
V podnikání je důležité si jít za svým a dělat to, co tě baví (dát do toho vše) a úspěch se dostaví.
Líbilo se mi, že řečníci mluvili přímo, upřímně a vyzdvihovali správné hodnoty.
Skvělý přístup, konkrétní rady a nápady a vstřícnost. Velmi zábavné a zajímavé i pro lidi, kteří o podnikání přímo neuvažují.
Přednáška byla skvělá. Oba přednášející mi byli hrozně sympatičtí tím, jak a o čem mluvili, a že dávali zajímavé a za mě pravdivé rady, které se rozhodně hodí i jinde v životě než jen v podnikání. Osobně se v podnikání úplně nevidím, nemyslím, že na to mám mozek, nicméně mě hodně povzbudil nápad Filipa, který mluvil o té komunitě, a že v podnikání není důležitý jen ten člověk, který přijde s daným nápadem, ale i lidi, kteří ten nápad pak pomáhají dotáhnout do konce (nebo do chodu) – a v tom si myslím, že jsem docela dobrá. Takže jsem určitě dostala spoustu témat k přemýšlení, a proto díky za přednášku a ať se daří :D.
Celá přednáška byla velmi zajímavá. Přednáška mě podpořila v tom, abych si šla za svým cílem, i když to není nejjednodušší a také, že peníze nejsou nejdůležitější k realizaci projektu (nápadu).
Nejvíce zajímavé bylo si poslechnout další životní příběhy zajímavých lidí :).
Praktické rady.
Zaujala mě skromnost a lidskost ředitele Liftaga Ondřeje.
Celé se mi to velmi líbilo. Dozvěděl jsem se mnoho důležitých a zajímavých věcí a tipů.
Přednášející byli super, celý seminář byl rozhodně velmi motivující, líbilo se mi, že přednášející nám vylíčili své vlastní příběhy, škobrtnutí, pády a cesty k úspěchu, čímž nám ukázali, že člověk nemusí být génius, aby něčeho dosáhl.
Pohled na podnikání. Jak začít byznys, co a jak se studiem apod.
Zaujala mě cesta obou řečníků k jejich úspěchům, myslím, že oba mohou být velkou motivací pro budoucí podnikatele. Jejich odpovědi na dotazy byly velmi přesné a zajímavé.

1 2 3 4 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast