Dominik Ženatý

 • v programu od: 10/2019
 • oslovených studentů: 290
 • absolvovaných seminářů: 7

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Vím, proč dělám to, co dělám. To je nejdůležitější. A pak je to směs umíněnosti, vytrvalosti a odvahy zkoušet nové a neprobádané.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Nelhat, snažit se v druhých vidět to nejlepší, zachovávat chladnou hlavu a nebát se zóny diskomfortu.
  A v neposlední řadě být vždy připraven na změnu.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Kdyby mi ve škole řekli, že existuje něco jiného než se dobře učit a najít si dobrou práci, měl bych jednodušší začátek. A snad moje účast v programu toto zprostředkuje dnešním studentům.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Najděte svoje „Proč”. A držte se ho zuby nehty. Těch, kteří šli podnikat proto, aby měli svobodu a volnou pracovní dobu a dnes pracují 16 hodin denně a 5 let neměli dovolenou, těch je opravdu hodně. Když víte, čeho chcete dosáhnout, cestu vždycky najdete.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online seminář

23. 11. 2020 13:20
1. řečník: Dominik Ženatý
2. řečník: Jan Školník

Že říct “nevím”, není nic trapného – o tom se zde mluvilo. Ne na vše musíme mít nutně odpověď a je v pořádku někdy něco nevědět a přiznat si to.
Bylo to zase něco jiného než první seminář.
Jak se pan Ženatý od svého mládí změnil.. k lepšímu .. jak se vypracoval a dokázal uznat své chyby.. když se dostal někde v těch 19;20 letech na významnou pozici je jasné, že mu to ego trochu stouplo do hlavy, ale komu by se to nestalo, spousta mladých lidí by dnes tak asi smýšlela.
Každý může podnikat, když se chce tak to jde, stačí jen začít a udělat první krok k úspěchu. Jednou bych chtěla podnikat, ale nevím v čem, co by mě bavilo a naplňovalo mě to. Zaujalo mě, že pana Školníka vyhodili z banky po první otázce. Myslím si, že není za co se stydět, když řekneme, že něco nevíme, nebo neumíme odpovědět. U druhého řečníka, prvního ředitele PPL, mne zaujalo, že měl jako první v ČR sledování zásilek.
Že člověk může podnikat i bez peněz. Jenom se nebát.
Jak těžké může být začít, nesmět se vzdát a usilovat o to co chceme.
1. řečník mě zaujal povídáním o tom, v jakých firmách v ČR pracoval na pozici ředitele. Jak sbíral cenné zkušenosti už od mládí.
2. řečník mě zaujal povídáním o tom, jak z malé firmy se mu podařilo udělat firmu velkou. Nebál se jít do banky a půjčil si peníze, nemá strach z toho, že by je nesplatil.
Jak je důležité mít zkušenosti a praxi v daném oboru.
Že je důležité hlavně začít, na nic se nevymlouvat
Mám rád, když příběhy lidí, každý nový nám něco nového dá.
Viděl jsem podnikání z pohledu dalších lidí. A uvědomil si, že u každého to podnikání vypadá jinak.

1 2 3 6 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast