Daniel Kindl

 • v programu od: 5/2017
 • oslovených studentů: 574
 • absolvovaných seminářů: 13

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Už ve 13 letech jsem si řekl, že chci firmu v oboru IT … a za tím jsem si šel, a nikdy jsem na to nepřestal myslet do doby, než jsem to mohl uskutečnit. Neúspěchy se nechám popohnat… a úspěch beru s pokorou.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Být ke klientům ve všem upřímný! Na každé schůzce opakuji, že lidem ukazuji všechny karty … nehrajeme na nevědomost a lži. Oblíbená věta kterou myslím vážně je: “Jestli chcete, pojďte k nám po dobu Vašeho projektu bydlet … a neunikne Vám nic z toho, za co platíte.”

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Chci dalším lidem v zásadním věku, kdy se rozhodují, pomoci k rozhodnosti a ukázat, že i mladý člověk může mezi zkušenými staršími podnikateli uspět.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Věřte tomu, co si myslíte a nikdy si nenechte od nikoho snížit svou odhodlanost pro to, co vás baví! Je to o vás … nikdo není na vašem místě a nikdo za vás nebude žít váš život.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Anglo - německá obchodní akademie a.s., Bělohorská 182/171, Praha 6

25. 9. 2020 09:30
1. řečník: Daniel Kindl
2. řečník: Šárka Pelikánová

Zaujalo mě, že i takhle úspěšní lidé šli zadarmo dělat přednášku dětem do SŠ. Dozvěděl jsem se, že nezáleží na tom z jakých poměru jsi, ale na tom jaký nápady máš a celkově na tvé osobě.
Jak to chodí obecně, jak jsou důležité zkušenosti z brigád, co očekávat od života.
Přednáška mi přišla motivační, dozvěděla jsem se, že i když spadnu na dno, pořád se můžu dostat zpátky na trať a bojovat. + jsem se dozvěděla o čem to podnikání je a na co se musí dávat pozor.

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast