Arnošt Štěpánek

 • v programu od: 11/2016
 • oslovených studentů: 697
 • absolvovaných seminářů: 16

Čtyři otázky, čtyři odpovědi:

 1. V čem je Vaše tajemství úspěchu?
 2. Zbytečně moc neplánovat a dělat věci, které dávají smysl. Dělat věci naplno a nepřestávat na sobě pracovat.

 3. Vaše manažerské zásady?
 4. Říkat a vyžadovat pravdu, podporovat tým a vnímat hlasy těch, kteří často nejsou slyšet.

 5. Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?
 6. Přijde mi fajn pomáhat mladým lidem srovnat si v hlavách jak to mají oni.

 7. Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?
 8. Najít téma, které je baví, fascinuje a vzrušuje – a tomu se věnovat naplno. Vykašlat se na to, že tam třeba dnes nejsou peníze. Když to budou dělat dobře – vrátí se to. A taky nebát se do toho jít naplno – nemají co ztratit. A taky hodně cestovat a dívat se, jak to je jinde.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Střední škola podnikání, Generála Závady 118/IV, Vysoké Mýto

18. 2. 2020 10:00
1. řečník:
2. řečník:

Bylo to skvělé poslouchat tu životní cestu obou podnikatelů, jak se dostali tam, kde jsou dnes. Rozhodně to upoutalo mou pozornost. Vyprávěli to hezky srozumitelně. Celé to bylo aktivní, snažili se nás zapojit. I když vím, že v budoucnu podnikat nechci, tak není vyloučené, že se tak nestane, ale díky nim motivaci mám. Díky.
Představovala jsem si, že sem přijdou nějací znudění lidé, kteří to jenom odvykládají a budou chtít jít pryč. Opak byl pravdou. Přišli sem dva pánové, kteří byli nadšení, říkali všechno s radostí a hlavně to dělali rádi. Předali mi spoustu věcí a ukázali mi i jiný pohled na svět. Začala jsem jinak přemýšlet o budoucnosti a ujasnila jsem si, co budu chtít dělat.
Dozvěděla jsem se jak funguje půjčování peněz v bance, že bych si neměla kupovat dům ani auto, vzdělání je důležité, nebát se nových věcí, jazyky!
Seminář byl moc zajímavý, inspirativní a zábavný. Spoustu věcí mě zaujalo i překvapilo.
Seminář byl zajímavý a místy vtipný. Dozvěděli jsme se věci užitečné do normálního života např. o bankách, úvěrech, atd.
Zaujaly mě příběhy podnikatelů a jejich přístup k životu. Dále byly užitečné informace o českém bankovnictví.
Seminář byl velmi inspirující a zaujalo mě to, že i z lidí bez pořádného vzdělání se mohou stát velice úspěšní podnikatelé.
Myslím si, že tento seminář nás hodně motivoval k tomu, abychom se nebáli podnikat a začali podnikat v tom, v čem to daného člověka baví. Tato přednáška mi dala spoustu informací a myslím si, že v pánech vidím super příklad a vzor. Velmi mě zaujaly jejich příběhy.
Nejvíce mě zaujaly informace o fungování bankovnictví a ekonomiky v ČR. Zajímavé byly také poznatky z praxe a zkušenosti s podnikáním.
Seminář byl velmi zajímavý. Moc se mi líbily názory obou přednášejících. Bavilo mě to, tak to i rychle uteklo. Určitě bych chtěla slyšet další takový seminář. Velmi poučné.
Seminář byl pro mne inspirující a naučil mě přemýšlet více o tom, co chci vlastně v životě dělat. Ale hlavně se zabývat tím, co mě baví a nehledět na okolnosti.
Seminář se mi líbil, příběhy přednášejících byly zajímavé a zábavné.
Líbil se mi pohled, jakým koukají na svět. Že se nezabývají maličkostmi a našli ve všem rovnováhu. Moc se mi líbily jejich příběhy, jak se vůbec dostali k podnikání.
Skvělé a užitečné informace. Hezké příklady o financích šla bych znovu. Byla jsem moc ráda, že jsem tu mohla být na semináři.
Seminář mě velmi zaujal. Oba pánové prezentovali svůj příběh velmi zajímavě a často i velmi vtipnou formou. Oba měli co říct, vzhledem k jejich zkušenostem. Zároveň byli velmi sympatičtí a nebáli se odpovědět na žádný náš dotaz. Informovali nás o tom, jak uspět, čemu se vyhnout a na co si dát pozor. Pokud by zde byla ta možnost určitě bych se ráda zúčastnila nějakých veřejných přednášek, jelikož mě pánové velmi motivovali, ačkoliv jsem nikdy dříve o podnikání moc nepřemýšlela.
Dozvěděla jsem se o bankách.
Myslím, že seminář byl velmi užitečný a motivační. Oni věděli o čem mluví, dali nám zajímavé typy a rady. Rozhodně to bylo velmi povzbuzující a ze semináře jsem byla nadšená. Doporučila bych to všem, které zajímá podnikání, podnikají nebo chtějí podnikat.
Zajímavé poznatky z praxe, zakomponování vlastních historek netýkajících se přímo podnikání, čas na otázky.

1 2 Next › Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků

Spotify   Apple Podcast