Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Rozhovory nejen o podnikání

České podnikatelky a podnikatelé v podcastech mluví nejen o tom, jak učí studenty svými příběhy. Inspirující rozhovory s řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT – o podnikání, odvaze a naději, která překonává všechny překážky.

Zaposlouchejte se

fotografie k srajer-michal

Michal Šrajer: Věříme, že v rámci virtuálních světů lidem ušetříme cestování

5. 10. 2021

Jak se stal podnikatelem? Jak došlo ke spolupráci s Avastem? Jakou firemní kulturu prosazuje? Jaké hodnoty vyznává? Kdo jsou jeho klienti? Na jaké téma pořádá konference? Jak vypadal on-line vánoční večírek? Jak vnímá budoucnost workshopů ve virtuálním světě? Kam jeho firmy směřují?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k zenaty-dominik

Dominik Ženatý: Obchod s nemovitostmi je nekonečné kolečko

21. 9. 2021

Jak se dostal k oboru realitního makléřství? Jak se mu daří „snoubit” dvě role – podnikatele a výkonného ředitele? Jak často přemýšlí o tom, že by šel pást ovce do míst, kde není wi-fi? Jaké jsou trendy v realitách? Jak jsou zasaženy technologiemi, turbulentní dobou, tím, co se děje?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k schwank-petr

Petr Schwank: První díl mého podcastu jsem natočil v podstatě na tajňačku v rádiovém studiu

7. 9. 2021

Kde Petr Schwank „potkal svůj sen“? Jak vznikal jeho podcast Buduj značku? Bylo těžké přesvědčovat lidi o úspěchu podcastů? Kde působil před tím, než začal podnikat? Jaké to bylo, otevřít firmu? Je změna z freelancera na majitele firmy velká? Existuje pro něj pracovní doba? Jak vnímá zodpovědnost? Na jaké milníky, které má za sebou, je pyšný? A na jaké milníky, které ví, že má před sebou, se těší?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k homola-heinrich

Heinrich Homola: Když nevíš, co máš dělat, začneš radit ostatním

24. 8. 2021

Jak začalo jeho podnikání? Proč se firmy rozhodnou najmout interim manažera? Co je vlastně úlohou interim manažera? Vzpomene si na své největší úspěchy a prohry? Jaké jsou zákonitosti změnového managementu? Co Homolu vedlo k tomu, že se přidal do spolku Můžeš podnikat?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k kokes-antonin

Antonín Kokeš: Počátky každého nového produktu jsou strašně těžké. Důležité je nevzdat se

10. 8. 2021

Jak začal jeho podnikatelský příběh? Proč prodával pohlednice? Kdy pochopil, že Češi mají rádi humor? Jak začal obchod s deskovými hrami? Jaké hodnoty on a jeho firma vyznávají? Proč je pro něj důležité fair play? Čemu se věnuje poté, co předal Albi výkonnému řediteli?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k sklarova-michaela

Michaela Sklářová: Jsme pohybováni životem. Vede nás osud

27. 7. 2021

Jak se to stane, že člověk založí firmu, kde se věnuje jenom a jenom zdraví a zdravému životnímu stylu? Co je vlastně cvičení čchi-kung? Co ji přivedlo k podnikání? Jak se změnil přístup lidí ke svému zdraví? V čem došlo ke změně v době koronavirové pandemie? Jaké hodnoty Sklářová má – ať už v osobním, či podnikatelském životě?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k bouska-pavel

Pavel Bouška: Důležité je si držet kvalitní a vlastní značku, dále ji budovat

13. 7. 2021

Jak se vlastně společnost Vafo a značka Brit narodily? Byla společnost Vafo první na trhu s krmivy pro psy? Jak dlouhá cesta vedla k tomu, aby byla firma nyní jedničkou na trhu? Co považuje za to nejlepší, co se mu mohlo v životě stát? Kdo stojí za logem krmiva Brit?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k malik-juraj

Juraj Málik: Podnikání je možnost, jak objevit svůj talent

29. 6. 2021

Jaké byly začátky Poradce podnikatele? Jak se stal inspirátorem a motivátorem? Co jej přivedlo k psaní knih? Měl chuť to někdy zabalit? Kolik má jeho firma zaměstnanců? Jaké zastává hodnoty? Kam chce směřovat? Kolik firem vlastně Málik založil? A v kolika oborech pracuje?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k mertl-libor

Libor Mertl: Od průšvihu k průšvihu s nadšením

15. 6. 2021

Jak začala Mertlova éra ve firmě ComAp? Čím se společnost zabývá? Jak dlouho trvalo vybudovat firmu, jež je ve svém oboru vlastně nejlepší na světě? Zažil nějaké těžké okamžiky? Kolik má společnost ComAp zaměstnanců? Proč Mertl firmu neřídí a je jen ve správní radě?

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

fotografie k novakova-marta

Marta Nováková: Oblíbený manažer je špatný manažer

1. 6. 2021

Marta Nováková byla ministryní průmyslu a obchodu, v současné době je viceprezidentkou Hospodářské komory. Získala také ocenění Manažerka roku 2016. Momentálně se věnuje freeride a ferratám.

Poslouchejte na Spotify Podcast nebo Apple Podcast

« První ‹ Previous 1 2 3 4 5 6 Next › Poslední »

Kontakt

Štěpánka Duffková

+420 606 670 790

info@stepankaduffkova.cz

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků