Ohlasy studentů

Našimi semináři každý měsíc projde přibližně tisíc studentů a nešetří chválou.
Podívejte se, co nám o seminářích napsali.

“Byla to fakt pecka. Na naší škole máme furt nějaký přednášky a tohle byla první, co mě bavila. Oba řečníci byli fakt úchvatní!”

“Super! Moc se mi to líbilo! Super zážitek. Už vím, čím budu v budoucnu: PODNIKATELEM!”

“Uvědomila jsem si, že nejdřív musím poznat sama sebe. To je základ úspěchu.”

“Seminář ve mne probudil novou energii. Nebát se vyjít a jít si za tím, co v životě chci. Úspěšní lidé jsou jen ti, kteří se nebojí změn. 🙂

“Nebát se jít do toho naplno, jít si za svým cílem a zlepšovat se ve věcech, které nám jdou.”

“Velkým přínosem bylo, že i obyčejný člověk dokáže zrealizovat svůj sen.”

“Asi nejpřínosnější přednáška v mém životě. Můj otec je též celkem úspěšný podnikatel, teď už vím, že bych mu měl více naslouchat, pokud bych chtěl někdy něco začít, jako že bych docela chtěl. FAKT PECKA!”

“Bylo motivující poslouchat, co lidé dokázali z úplného dna. Ujištění, že když člověk myslí někdy pouze na sebe, není špatné.”

“Bylo to velmi zajímavé a inspirativní. Měly by se takové semináře po školách dělat častěji, aby žáci neztráceli odvahu si splnit své sny.”

“Slyšel jsem velmi pozitivní lidi, kteří motivují a inspirují.”

“V našich letech, v posledním ročníku gymnázia, má hodně z nás stav ‘nevím’. Vaše beseda byla hodně motivační a celkem mi otevřela oči. Dlouho jsem se bála, že můj výběr vysoké po gymplu bude špatný, ale už se toho nebojím, protože vidím, že život nabízí spoustu jiných cest. Určitě pokračujte v těchto besedách, protože čerstvě dospělí lidé občas potřebují dodat odvahu a sebevědomí a otevřít oči v hledání své vlastní cesty.”

“Super přednáška, zrovna před nedávnem jsem začala uvažovat o svém snu a jak jej převést do podnikání. Děkuji za cenné info a nakopávající rady.”

“Užitečný seminář. Celý projev byl pěkný, pravdivý. Je dobré uvědomit si, jestli člověka baví podnikat. Oba řečníci byli vtipní, umí zaujmout!”

“Líbilo se mi, že Václav mluvil bez zábran, a že to bylo ze života.”

“Přínosné, přehodnotila jsem svůj názor na obor, který studuji. Měla jsem se rozhodnout jinak.”