Nabídka seminářů pro řečníky MŮŽEŠ PODNIKAT

Informativní a aktualizovaná tabulka s rozpisem, nabídkou seminářů, kde poptáváme řečníky.

Máte-li zájem na dané škole a v daném termínu vystoupit, zapište se prosím do tabulky.
Odkaz i s návodem obdržel každý řečník e-mailem.

Název školy
Adresa školy
Počet studentů
Ročníky
Obory studia
Poznámka
k termínu
První termín
1. řečník
2. řečník
Druhý termín
1. řečník
2. řečník
Třetí termín
1. řečník
2. řečník
Gymnázium UničovGymnazijní 257, 783 91 Uničov173 a VIIseminář ekonomie9,00 - 11.006.3.202028.2.2020
Střední škola polygrafická, OlomoucStřední novosadská 87/53, 77900 Olomouc503. ročníkReprodukční grafik, Polygraf,9,00 - 10,3014.2.202028.2.202013.3.2020Jiří VolenecMichala Butková
SŠŽTS ŠumperkGen. Krátkého 30, Šumperk40třetí ročníky učebních oborůkadeřnice, elektrikář, zámečník8:00-13:30 hod.12.3.2020Josef Ťulpík25.3.202026.3.2020
VOŠ a SPŠE OlomoucBožetěchova 3, 772 00 Olomouc231. 2. ročník VOŠekonomika8:00 - 11:3016.3.202023.3.202030.3.2020
Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, p.o.Střední škola technických oborů, Lidická 600/1a, 736 01 Havířov-Šumbark182. ročník, maturitní třídaPodnikání - nástavbové studium8.00 - 12.0011.3.2020Vojtěch Šimetka18.3.20204.3.2020Vojtěch ŠimetkaDaniela Pilařová
Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, p. o.Střední škola technických oborů, Lidická 600/1a, 736 01 Havířov-Šumbark271. ročník, maturitní studiumPodnikání - nástavbové studium8.00 - 12.0011.3.202018.3.202025.3.2020
Střední odborné učiliště Uherský BrodSvat. Čecha 1110, 688 01 Uherský Brod252. ročníkChovatelství17.a 31.3.=8,00-9,30 hod., 19.3.=10,00-11,30 hod.17.3.202019.3.202031.3.2020
Masarykova obchodní akademie, Jičín17. listopadu 220, Jičín343Obchodní akademiepondělí 14:10 - 15:4011.5.20201.6.2020Daniel Kindl8.6.2020Daniel Kindl
Střední škola stavební a strojní, Teplice, p.o.Fráni Šrámka 1350/1, 415 01 Teplice453.Automechanik, Autoeltrikář, Truhlář, Zedník, Truhlářské práce, Strojírenské práce10:00 - 12:0030.3.202027.4.2020Roman Polák
Střední škola stavební a strojní, Teplice, p.o.Kubicových 2, 41901303.Instalaté, Karosář, Klempíř, Malířské a zahradnické práce10:00 - 12:001.4.20202.4.2020
Střední škola stavební a strojní, Teplice, p.o.Na Příkopě 77, Krupka 41741401. nástavba, 3.,2.Podnikání - nástavba, Elektrotechnika, Strojírenské práce8:00 - 10:0014.4.2020
Základní škola Turnov, Skálova 600, příspěvková organizaceSkálova 600, 51101 Turnov859.základní školaPokud by bylo možné, rozdělit naše 3 deváté třídy do dvou skupin11.5.202013.5.202014.5.2020
Gymnázium Globe, s.r.o. a Střední škola KNIHBzenecká 4226/23, Brno501. a 2.gymnázium, SŠ knih8:00 - 11:458.4.2020Michaela Havlíková15.4.2020Michaela Havlíková22.4.2020Michaela Havlíková
Obchodní akademie a VOŠ PříbramNa Příkopech 104, 261 01 Příbram481. ročníkObchodní akademie, ekonomické lyceum8-122.3.20209.3.2020Heinrich Homola16.3.2020Šárka PelikánováHeinrich Homola
Všeobecné a sportovní gymnázium VimperkPivovarská 69, Vimperk303.A, 7.Gčtyřleté gymnázium všeobecné, čtyřleté gymnázium se sportovní přípravou, osmileté gymnázium12:10 až 13:4515.4.2020Martin MálekJuraj Sutoris6.5.2020Martin Málek13.5.2020Martin Málek
Soukromá SOŠ manažerská a zdravotnická s.r.o.Slovácká 1a Břeclav 690 02182 a 3marketing a mediální tvorba9.50 -11.25 hod2.3.202016.3.202030.3.2020
SOU SedlčanyP.Bezruče 364, Sedlčany352. ročník nástavby a 3. r.Podnikání (nástavba), Kuchař - číšník, Cukrář8:00 - 13:009.3.2020Marcel Vargaeštok10.3.2020Marcel Vargaeštok11.3.2020Marcel Vargaeštok
SOU SedlčanyP.Bezruče 364, Sedlčany353.Kadeřník, Zahradník, Opravář zem. strojů a zámečník8:00 - 13.0016.3.202017.3.202018.3.2020
Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště, s. r. o., Praha 9 – HloubětínHloubětínská 78/26, Praha 9 – Hloubětín403. a 4., 3. SOUZahradník9:00 - 10:3011.3.202025.3.2020
GymnáziumČs. dobrovolců 11, Teplice1003. a VII.gymnázium9:00 - 10:30 a 11:00 - 12:30 (dva semináře)19.5.2020Marcela Hrubošová
VOŠ, SŠ, Centrum odborné přípravyBudějovická 421, 391 02 Sezimovo Ústí17třetíEkonomika - řízení sportu8:00 - 12:0011.3.202018.3.202025.3.2020
Střední škola Lomnice nad PopelkouAntala Staška 213, 512 51 Lomnice nad Popelkou153. ročníkKuchař-číšník8:00-12:052.4.202016.4.202030.4.2020
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště KaplicePohorská 86, 382 41 Kaplice202Obchodní akademie8:00-12:0026.3.202027.3.202010.4.2020
Střední škola polytechnická České BudějoviceNerudova 59, České Budějovice 370 0442čtvrtý ročník, druhý ročník nástavbyEkonomika a podnikání (finanční služby), PodnikáníProsíme o konání kurzu od v čase od 8.45 do 10.3513.3.202020.3.202027.3.2020