LETNÍ KEMP 2019 - OBJEV SVŮJ TALENT

Pro nedostatek přihlášených se letní kemp nekoná :(

Plakát ke stažení.

Společně s Go Freedom pořádáme letní kemp. Unikátní příležitost, jak začít podnikat a nechat se inspirovat profíky z byznysu. Váháte? Na minulém kempu rozjela své podnikání šestnáctiletá Kristýna Komárková, která spustila projekt Fair Fashion Life.

logo MŮŽEŠ PODNIKAT
logo Go Freedom
Kdy: 2. – 7. července 2019
Již se nelze přihlásit.

Kde: Broumovský klášter

Za kolik: 5 550 Kč 4 000 Kč jednotlivec, nebo 7 000 Kč dvojice (v ceně je ubytování a strava)

Kemp je pro vás pokud…

  • … jste člověk, který má nové nápady a chce měnit svět kolem sebe
  • … se chcete dozvědět, jak svůj nápad realizovat
  • … jste naopak člověk, který ještě neví, co chce, ale má v srdci velké cíle
  • … chcete objevit své silné stránky a zkoumat, v čem jste dobří a za co vás oceňuje okolí
  • … jste ve věku 17 až 25 let

Kemp si zamilujete, protože…

… tam nepotkáte žádné lidi, kteří by vás chtěli opít rohlíkem. Čekají na vás praví podnikatelé, kteří se těší na to, až s vámi budou moci sdílet své know-how a pomohou vám růst. Budete tvořit, objevovat, prezentovat, a to vše pod drobnohledem lidí, kteří kdysi stáli také na rozcestí.
Na kempu pro vás vytvoříme bezpečný prostor, ve kterém se budete věnovat sobě a svému nápadu. Člověk o sobě nejvíc zjistí prostřednictvím druhých, často se neumí ocenit a potřebuje zpětnou vazbu a podporu ostatních. A tu my vám dáme.

Video pozvánka


Letní kemp 2018 vlastníma očima

Program den za dnem (V programu může dojít ještě k drobným změnám.)

Každý den zahájíme ranní meditací, následuje program od 9. do 21. hod – střídání diskusí, přednášek, workshopů, her, práce v týmech apod.

1. den: SEZNÁMÍME SE
úterý, 2. července 2019

Přihlášení účastníci od nás dostanou doporučené spoje z Moravy i z Česka (Brno, Olomouc, Praha). Příjezd mezi 12. – 13. hodinou.
První den je určen k tomu, abychom se ubytovali, seznámili a aklimatizovali. Nejlépe se pracuje, když se lidi znají a mohou si důvěřovat. Takže se naladíme na společné objevování a práci.
První den vede Michal Ondra.

2. den: OČI PODNIKATELE – OD NÁPADU K CÍLI
středa, 3. července 2019

Druhý den je pro všechny, kteří mají nápad, ale neví, jak začít. Je i pro lidi, kteří mají nápadů hodně, ale neví, který si vybrat. A je i pro ty, kteří vůbec žádný nápad nemají, jen se chtějí dozvědět, co vše je možné. Naučíte se oddělovat snění od skutečných vizí. Naučíte se první kroky vedoucí k úspěšnému podnikání.
Tento den povede Karel Drašnar.

3. den: PENÍZE NEJSOU NUDA
čtvrtek, 4. července 2019

Třetí den se zaměříme na peníze a zdroje. Jsou prázdniny a kdo nebude chtít počítat, přidá se k ostatním. Každý nápad něco stojí (čas, energii, myšlenky, peníze), ale nejde jen o peníze. Důležité je vědět, že začít se dá i z ničeho, že je mnoho nákladů, které mohou být nulové. Ale ve chvíli, kdy už začnete mít náklady, za které budete platit (pronájem, web atd.), tak je dobré umět šetřit a udělat si jednoduchý rozpočet. Selský rozum vítězí. Rozpočet a cashflow není nuda – je to dobrodružství, protože to znamená první platící zákazníky, tedy lidi, kteří oceňují Vaši práci nebo službu – tím, že si někdo kupuje váš produkt, tak vás chválí a oceňuje.
Třetí den povede Petr Pilin, který umí výborně vystihnout podstatu.

4. den: LEAN CANVAS A JAK STAVĚT STARTUP, ABY BYL ZAJÍMAVÝ PRO INVESTORY
pátek, 5. července 2019

Čtvrtý den se budete učit jak se dívat na svět očima podnikatele. Vytvoříte skupinky s jednotlivými podnikatelskými záměry, na kterých budete dále pracovat. Můžete pracovat i individuálně. Je možné pracovat nad tématy, která si přinesete z domova nebo vás napadnou na kempu. Naučíte se vytvořit pracovní tým.
Rozpracujete podnikatelský záměr metodou „lean canvas“ pod vedením Tomáše Formánka.
„Jak stavět startup, aby byl zajímavý pro investory“ povede Jiří JankůLight House Ventures.

5. den: MARKETING, ZÁKAZNICKÝ AVATAR A PREZENTACE
sobota, 6. července 2019

ZÁKAZNICKÝ AVATAR je v podstatě detailní vykreslení a typologie vašich zákazníků. Pod vedením Michala Ondry si vytvoříte jednotlivé persony (typy) zákazníků a pochopíte tak lépe, pro koho je váš produkt nebo služba určena.

Dobré prezentování a komunikace jsou klíčem k ostatním lidem. Každý záměr a nápad musí umět člověk sdělit ostatním tak, aby pro ně byl pochopitelný. Aby věděli, jaký z něho mohou mít užitek.
Prezentace povede Arnošt Štěpánek. Budete se věnovat komunikaci a prezentaci. Každý nápad musí člověk umět vysvětlit ve dvou větách. Musí zaujmout. Prezentační a komunikační dovednosti budete trénovat celý den.
Na závěr Vás čeká finální prezentace.

6. den: ZPĚTNÁ VAZBA A S ČÍM ODJÍŽDÍM
neděle, 7. července 2019

Je důležité uvědomovat si, co jsem se naučil, zlepšil nebo vymyslel a další možné kroky. Poslední den budeme hodnotit společnou práci a uvědomovat si, co jsme se naučili, s jakými nápady, úkoly nebo rozhodnutími odjíždíme.
Poslední den povede opět Michal Ondra.

Poznejte tým, poznáte sebe

V průběhu celého kempu budete mít možnost poznat sami sebe, jak pracujete samostatně a jak naopak v týmu, malém i velkém. K tomu všem poslouží i různé hry zaměřené právě na posouvání hranic své komfortní zóny. Na konci tohoto kempu budete odjíždět nabití novou energií a elánem k tom, abyste změnili svůj život. Budete motivováni k tomu, abyste byli opravdu ve svém životě úspěšní. Program je vytvářen tak, aby jednotlivé aktivity na sebe navazovaly a opravdu vás posouvaly dál.

Co vám mohu slíbit je, že se společně nasmějeme, někdy budeme přemýšlet tak, že se nám bude kouřit z hlavy, možná si i zabrečíme, prostě pojedeme bomby a bude to jízda!

Říká Michal Ondra, který bude vaším hlavním průvodcem.


Pár momentek z letního kempu 2018.