Letní zážitkový kemp 2018

4 dny, které rozjely podnikatelský sen několika účastníků. Na letním kempu hledali a pojmenovávali své silné stránky, talent a možnost jeho uplatnění. Na ramenou obrů se dozvěděli, jak z nápadu udělat fungující byznys a plně využít svůj potenciál.

Kdy: 8. – 12. července 2018
Kde: Broumovský klášter
Za kolik: 4 350 Kč (v ceně je ubytování a strava). Již se nelze přihlásit. Akce skončila.

Jak to vypadalo vloni?

Kemp je pro vás pokud

  • jste člověk, ve kterém vybuchují nové nápady a chce měnit svět kolem sebe
  • se chcete dozvědět, jak si za své záliby nechat ještě zaplatit
  • jste optimista, který nemá „nemožné“ ve svém slovníku
  • chcete objevit své silné stránky a najít pro ně uplatnění
  • jste ve věku 16 až 24 let

Kemp si zamilujete, protože tam

Nepotkáte žádné lektory nebo individuální kouče, kteří by vás chtěli opít rohlíkem. Čekají na vás praví podnikatelé, kteří se těší na to, až s vámi budou moci nasdílet své know-how a pomoci vám růst. Budete tvořit, objevovat, prezentovat a to vše pod drobnohledem lidí, kteří kdysi stáli taktéže na rozcestí, zda začít podnikat či nikoliv. Vezmeme váš nápad (anebo jej vymyslíme) a uděláme vše pro to, abyste na konci týdne odjeli se vším, co potřebujete pro to, aby se stal skutečností.

Co o loňském kempu říkají jeho účastníci?


Den za dnem

1. den: Jak začít s podnikáním? 9. červenec 2018
Early Stage Business

Tento den je pro všechny, kteří mají nápad, ale neví, jak začít. Je i pro lidi, kteří mají nápadů hodně, ale neví, který si vybrat a je i pro ty, kteří vůbec žádný nápad nemají, jen se chtějí dozvědět, co vše je možné.  Hned v pondělí se naučíte oddělovat snění od skutečných vizí. Naučíte se první kroky vedoucí k úspěšnému podnikání. Tento den povede podnikatel a lektor David Zábrž.

2. den: Oči podnikatele – od nápadu k cíli, 10. červenec 2018

Druhý den se budete učit, jak se dívat na svět očima podnikatele. Vytvoříte skupinky s jednotlivými podnikatelskými záměry, na kterých budete dále během týdne pracovat. Můžete pracovat i individuálně. Je možné pracovat nad tématy, která si přinesete z domova nebo, která vás napadnou na kempu. Naučíte se vytvořit pracovní tým. Odpoledne rozpracujete podnikatelský záměr metodou „lean canvas“ pod vedením Tomáše Formánka. V závěru dne byste měli mít hotový byznys plán (co, jak, proč, kdy, pro koho, za koho, kdo).

3. den: Já a moje silné stránky, 11. červenec 2018

Tento den povede Arnošt Štěpánek, zkušený lektor a podnikatel. Pod jeho vedením budete objevovat své silné stránky, to, v čem jste dobří, jak vás vidí ostatní a jak můžete své schopnosti využít. Každý člověk je výjimečný, a je dobré hledat svou výjimečnost a umět ji pojmenovat.

4. den: Marketing, prezentace, 12. červenec 2018

Dobré prezentování a komunikace jsou klíčem k ostatním lidem. Každý záměr a nápad musí umět člověk sdělit ostatním tak, aby pro ně byl pochopitelný. Aby věděli, jaký z něho mohou mít užitek. Čtvrtý den povede Arnošt Štěpánek. Pod jeho vedením se budete věnovat komunikaci a prezentaci. Každý nápad musí člověk umět vysvětlit ve dvou větách. Musí zaujmout. Prezentační a komunikační dovednosti budete trénovat celý den. Na závěr Vás čeká vás finální prezentace.

Bonus:
Dva nejlepší nápady dostanou podporu formou konzultací po dobu šesti měsíců.

Poznejte tým, poznáte sebe

V průběhu celého kempu budete mít možnost poznat i sami sebe, jak pracujete samostatně a jak naopak v týmu, malém i velkém. K tomu všem poslouží i různé hry zaměřené právě na posouvání hranic své komfortní zóny. Na konci tohoto kempu budete odjíždět nabití novou energií a elánem k tom, abyste změnili svůj život. Budete motivováni k tomu, abyste byli opravdu ve svém životě úspěšní.
 
Program je vytvářen tak, aby jednotlivé aktivity na sebe navazovaly a opravu vás posouvaly dál. “Co vám mohu slíbit je, že se společně nasmějeme, někdy budeme přemýšlet tak, že se nám bude kouřit z hlavy, možná si i zabrečíme, prostě pojedeme bomby a bude to jízda!” říká Michal Ondra, který bude vaším hlavním průvodcem.

Pár momentek z letního kempu MŮŽEŠ PODNIKAT 2017.