Letní zážitkový kemp 2018

Letní kemp je zaměřený na objevování podnikatelských dovedností a způsobu podnikatelského myšlení. Na letním kempu budeme hledat a pojmenovávat vaše silné stránky, talent a možnost jeho uplatnění. Poskytneme vám prostor objevit váš potenciál a zkusit si, jak se dá využít. Povedou vás zkušení profíci z byznysu.

Kde: Broumovský klášter
Kdy: 8. – 12. července 2018
Cena: 4 350 Kč (v ceně je ubytování a strava)
Počet míst je omezen na 20 účastníků. Podrobné informace k platbě najdete na konci této stránky.

Zajímá Vás více? Podívejte se na video.

Pro koho je letní kemp určen

Kemp je určen pro mladé lidi ve věku 16 – 24 let. Pro lidi s nápady a se sny, kteří se nebojí nových věcí. Kemp je určen pro všechny, které baví objevovat své silné stránky a zkoušet, kde a jak se dají uplatnit. Je určen pro lidi, kteří vidí dále než ostatní, a jdou svou cestou. Je určen ale i pro ty, kteří ještě neví, jaké jsou jejich silné stránky, kteří ještě neví, jakým směrem se vydat a na kempu budou svou jedinečnost objevovat.

Co na kempu zažijete

Pod vedením zkušených podnikatelů budete pracovat individuálně, ve skupinách, na sobě i na svých nápadech. Nepořádáme soutěž, nevyhlašujeme nejlepší nápad a nejlepšího účastníka, ale může se stát, že některý z nápadů dostane podporu a bude realizován. Nemáte svůj nápad? Nevadí, můžete pracovat na nápadu kamaráda, nebo se přidat k pracovní skupině, která vám bude blízká.
Přečtěte si jak hodnotí letní kemp 2017 jeho účastníci.


Program

1. den: Já a moje silné stránky
Budete se nejprve seznamovat, aby se vám v průběhu týdne lépe žilo, bylo a pracovalo. První den povede Arnošt Štěpánek, zkušený lektor a podnikatel. Pod jeho vedením budete objevovat své silné stránky, to, v čem jste dobří, jak vás vidí ostatní a jak můžete své schopnosti využít. Každý člověk je výjimečný, a je dobré hledat svou výjimečnost a umět ji pojmenovat.

2. den: Oči podnikatele – od nápadu k cíli
Druhý den se budete učit, jak se dívat na svět očima podnikatele. Vytvoříte skupinky s jednotlivými podnikatelskými záměry, na kterých budete dále během týdne pracovat. Můžete pracovat i individuálně. Je možné pracovat nad tématy, které si přinesete z domova, nebo nad tématy, které vás napadnou na kempu. Naučíte se vytvořit pracovní tým. Odpoledne rozpracujete podnikatelský záměr metodou “lean canvas” pod vedením Tomáše FormánkaV závěru dne byste měli mít hotový byznys plán (co, jak, proč, kdy, pro koho, za koho, kdo).

3. den: Finance nejsou jen peníze
Čtvrtý den povede Petr PilinBudete se učit vnímat hodnotu vašeho podnikatelského záměru. Nakolik si ceníte produkt nebo službu, kterou vytváříte a kdo jsou vaši zákazníci? Jak se tvoří cena a může být různá pro různé typy zákazníků? Jak funguje sleva? Součástí je i tvorba rozpočtu. Když něco prodáváte, musíte vědět, že byste si to sami koupili, a že si vážíte toho, co jste vytvořili. Kdo nechce o prázdninách počítat, může se přidat k ostatním.

4. den: Marketing, prezentace
Dobré prezentování a komunikace jsou klíčem k ostatním lidem. Každý záměr a nápad musí umět člověk sdělit ostatním tak, aby pro ně byl pochopitelný. Aby věděli, jaký z něho mohou mít užitek. Pátý den povede Vojtěch Dlouhý. Pod jeho vedením se budete věnovat komunikaci a prezentaci. Každý nápad musí člověk umět vysvětlit ve dvou větách. Musí zaujmout. Prezentační a komunikační dovednosti budete trénovat celý den.

Teambuildingové aktivity

V průběhu celého kempu budete mít možnost poznat i sami sebe, jak pracujete samostatně a jak naopak v týmu, malém i velkém. K tomu všem poslouží i různé hry zaměřené právě na posouvání hranic svého komfortní zóny. Na konci tohoto kempu budete odjíždět nabití novou energií a elánem k tom, abyste změnili svůj život. Budete motivováni k tomu, abyste byli opravdu ve svém životě úspěšní.
Říká se, že tým je tak silný, jak jeho nejslabší článek, ale my vám na kempu dokážeme, že díky vzájemné pomoci a kooperaci v týmu nemusí existovat něco jako “nejslabší” článek. Díky teambuildingovým aktivitám zjistíte, jak své já, které jste mohli považovat za svou slabinu, můžete přeměnit v dokonale silnou stránku. A ti z vás, kteří se například mezi lidmi cítí nesví, díky programu kempu poznají, jak může být skvělé se podílet na něčem, co tvoří silný tým.
Program je vytvářen tak, aby jednotlivé aktivity na sebe navazovaly a opravu vás posouvaly dál. “Co vám mohu slíbit je, že se společně nasmějeme, někdy budeme přemýšlet tak, že se nám bude kouřit z hlavy, možná si i zabrečíme, prostě pojedeme bombo a bude to jízda!”, říká Michal Ondra, který bude vaším hlavním průvodcem.

Pár momentek z letního kempu MŮŽEŠ PODNIKAT 2017.

Jak a kdy zaplatit

Celý účastnický poplatek 4 350 Kč zašlete do sedmi dnů od vyplnění přihlášky na bankovní účet číslo 275740390 / 0300 (ČSOB). Do zprávy pro příjemce napište Vaše jméno.

Pokud Vaši platbu v uvedeném termínu nezaznamenáme, uvolníme místo pro dalšího zájemce.
Děkujeme za pochopení.