akcE

kde rozvíjím vlastní podnikavost

Letní kemp MŮŽEŠ PODNIKAT 2023 přihlášky

podnikavci 16 - 24 let rozvíjí své projekty a firmy
podnikej či nechej ožít svůj šuplíkový nápad naplno

Datum18. 8. 2023 od 14:00 hod - 25. 8. 2023 do 14:00 hod
MístoZámecké návrší Litomyšl, Jiráskova 133
ŘečníkMichal Ondra, Ondřej Koudela, Rehana Ježková, Dominik Ženatý, Václav Muchna, Filip Zimmermann a další
FirmaMŮŽEŠ PODNIKAT
Typ akceletní kemp
Účastníků25
DotazyMgr. Jana Králová, jana.kralova@muzespodnikat.cz, tel.: 733 198 370
Cena5 555 Kč/os/týden (podílíš se na nákladech za stravu a ubytování)

Týdenní kemp v Litomyšli, která je sama o sobě místem inspirace, kulturních zážitku, přinese rozvoj Tvému projektu, myšlení a hlavně Tobě.

Pod vedením zkušených mentorů z řad úspěšných podnikatelů – Michal Ondra, Ondřej Koudela, Rehana Ježková, Dominik Ženatý, Václav Muchna, Filip Zimmermann a další -, jejichž čas se již dávno nepočítá na tisíce, najdeš tisíc a jedna odpovědí na své otázky. A právě nyní dostáváš šanci se zdarma přihlásit.

Osvědčený networking s Tobě podobnými lidmi, kteří chápou, že povzbuzení má význam, v minulosti přinesl výhody do osobního a pracovního života desítkám účastníků před Tebou.

Pokud máš nápad, projekt, či podnikání, na kterém chceš zapracovat, a přitom si oddychnout od svých všedních starostí v partě spřízněných duší, stiskni CHCI SE ZÚČASTNIT.

Program sestavujeme se zkušenými mentory podnikání, startupů, podle reálných potřeb našich účastníků. Právě nyní je tak správný čas sdílet i Tvoje potřeby a starosti. Už jsi jen kousek od realizace svých snů a nápadů, tak nepřestávej a zmáčkni CHCI SE ZÚČASTNIT.

Jakmile se v tomto přihláškovém kole o Tobě dozvíme, ozveme se s podrobnostmi druhého a třetího výběrového kola. Ty budeme také postupně zveřejňovat. Tento článek je první vlaštovka na cestě k Tobě.

Za komunitu #MUZESPODNIKAT se těší Jana Králová

   

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků